Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«YIT Celtniecība» uzsākusi dzīvojamā nama «Midtown Apartments» būvniecību

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «YIT Celtniecība» ir uzsācis daudzdzīvokļu dzīvojamā nama «Midtown Apartments» būvniecību. Projektu plānots pabeigt līdz 2014. gada beigām, portālu «Apollo» informēja SIA «YIT Celtniecība» valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Ēka tiek būvēta Rīgas vēsturiskajā centrā Hospitāļu ielā, un tai paredzēti seši stāvi, kuros kopumā būs pieejami 67 labiekārtoti dzīvokļi.

Andris Božē, SIA »YIT Celtniecība» valdes priekšsēdētājs: „«Midtown Apartments» atradīsies pilsētas daļā, kas jau kļuvusi par iecienītu dzīvesvietu kultūras un mākslas baudītājiem. Pastaigas attālumā no dzīvojamās ēkas atradīsies Dailes teātris, radošais kvartāls Miera ielā, kā arī restorāni un dažādas izklaides un atpūtas vietas. Uzskatu, ka šī ir ļoti laba vieta cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un augstiem dzīves standartiem.»

Projektā paredzēti vienu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 103 kvadrātmetriem, ar pilnu iekšējo apdari un balkonu vai franču balkonu, kā arī tiks izbūvētas pazemes un virszemes stāvvietas. Ēkas teritorijā būs labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, velosipēdu novietni un apstādījumiem. Vērtīgie teritorijā esošie koki ēkas celtniecības laikā tiks saglabāti un veidos pagalma zaļo zonu.

Trīsslāņu parkets, koka logi, kvalitatīva santehnika un moderns interjers – tas viss paredzēts nama standarta aprīkojumā. Īpaša vērība tiks veltīta ēkas apsardzes un drošības sistēmām. Zemus komunālos maksājumus nodrošinās ēkā lietotie energoefektīvie risinājumi. Piemēram, namā jau celtniecības stadijā tiks integrēta speciāla energotaupoša automātikas sistēma, kas katram dzīvokļa īpašniekam dos iespēju ne tikai uzskaitīt un regulēt apkures patēriņu, bet arī to darīt arī attālināti.