Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesai nodod krimināllietu par personas nolaupīšanu un noslīcināšanu akā

Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore otrdien, 19.novembrī, tiesai nodevusi krimināllietu par personas nolaupīšanu, pielietojot vardarbību, kā arī slepkavību pastiprinošos apstākļos, kurā apsūdzētas piecas personas, portāls «Apollo» uzzināja ģenerālprokuratūrā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai četrām personām apsūdzība uzrādīta par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli (personas nolaupīšana), kā arī par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja to izdarījusi personu grupa. Vēl viena persona apsūdzēta par slepkavību pastiprinošos apstākļos.

Kā norāda prokuratūrā apsūdzētās personas, rīkojoties personu grupā un pielietojot vardarbību, nolaupīja cietušo un, atriebības motīvu vadītas, noslīcināja to akā.

Lieta nodota izskatīšanai Ludzas rajona tiesā.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.