Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

190 miljonu eiro laimests ģimenei nav atnesis gaidīto laimi

Džiliana un Adrians Beifordi, kuri pagājušajā gadā «Euromillions» loterijā laimēja 148 miljonus angļu sterliņa mārciņu (190 miljonus eiro jeb 137 miljoni latu), ar nožēlu atzīst, ka vērienīgais laimests nav satuvinājis ģimeni, bet gan tieši otrādi – abi plāno šķirt laulību.

Britu mediji vēsta, ka gadu pēc tam, kad pāris loterijā ieguva vērienīgo naudas summu, dzīvo atsevišķi, un plāno oficiāli šķirt laulību un sadalīt laimestu līdzīgās daļās.

Gan Džiliana, gan Adrians atzinis: viņi cerējuši, ka laimests vēl ciešāk vienos ģimeni, taču abu laulība ir «neatgriezeniski» izjukusi.

Džilianas pārstāvis apstiprinājis, ka pāris grasās šķirties, taču norādīja, ka ģimene nekādus turpmākus komentārus nesniegs.

Pagājušajā gadā Džiliana paziņoja, ka vēlas «likt citiem smaidīt», daloties savā laimestā ar draugiem un ģimeni.

«Saņēmām vēstules no visas pasaules, bet visiem palīdzēt nav iespējams. Daudzi no Francijas un Vācijas ar savām vēstulēm ieradās personīgi. Mums ir dažas idejas, kā mēs varētu palīdzēt,» pērn sacīja Adrians.

Jau ziņots, ka vairākās Eiropas valstīs notiekošajā loterijā «Euromillions» pērn 190 miljonus eiro laimēja precēts pāris no Lielbritānijas. Vērienīgo laimestu ieguva 41 gadu vecais Adrians Beifords un viņa 40 gadus vecā sieva Džiliana.

Pāris, kuram ir divi bērni, nokļuvuši starp 1000 bagātākajiem Lielbritānijas iedzīvotājiem. Precīzāk – 516.vietā bagātnieku topā.