Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prūsis: No Sočiem atgriezāmies diezgan labā garastāvoklī

Latvijas bobsleja izlases vecākais treneris Sandis Prūsis portālam «Apollo» norāda, ka pagaidām ir grūti izteikt jebkādas prognozes par jaunās sezonas sākumu, kur nu vēl turpinājumu.

«No Sočiem atgriezāmies diezgan labā garastāvoklī. Izdevās pabraukāt un patestēt. Jā, pagaidām esam izšķīrušies par labu tam, ka Oskars Melbārdis brauks ar veco četrinieka bobu, ar kuru izdevās uzvarēt pagājušās sezonas Pasaules kausa posmā Sočos, taču tas ir tikai pagaidām, jo līdz olimpiskajām spēlēm vēl ir tālu,» saka treneris.

Vaicāts par to, vai izdevies objektīvi salīdzināt abu Latvijas pilotu - Melbārža un Oskara Ķibermaņa - varējumu, Prūsis atbild: «Kur nu vēl objektīvāka iespēja novērtēt? Abi izskatījās labi. Protams, lielais Osis brauc labāk un stabilāk, taču arī mazajam Osim neklājas slikti, vienīgi viņam trūkst pieredzes. Tāpat vēlreiz atkārtošos, ka mūsu komandā ir vismazāk pieredzējušais pilotu duets.»

Treneris atzīst, ka konkurentu iespēto novērtēt bijis grūti, jo daudzas valstis nebija labākajā sastāvā.

«Pasaules kausa pirmajos posmos Ziemeļamerikā daudz eksperimentēt vairs nevarēsim, jo fiziski neko lieku no tehnikas līdzi paņemt nevaram. Ķibermanim vispār šī būs pirmā reize Ziemeļamerikā, tādējādi ko gan no viņa drīkst prasīt? Galvenais - jātiek lejā. Tikmēr lielajam Osim šīs būs tikai otrās sacensības Ziemeļamerikas trasēs.»

«Ko Ziemeļamerikā darīs konkurenti? Šobrīd varu teikt daudz ko, taču tie būs tikai minējumi un pieņēmumi. Visam, ko tagad stāstu, pēc nedēļas vairs nebūs nozīmes. Sāksies sezona un tad arī redzēsim,» piebilst Prūsis.