Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: ASV pusaudžu vidū arvien lielāku popularitāti iegūst kāda šokējoša «spēle»

ASV pusaudžu vidū arvien lielāku popularitāti iegūst tā dēvētā «knock-out game» jeb «izslēgšanas spēle», kuras mērķis ir ar dūri vai kādu priekšmetu negaidīti iesist nejaušam garāmgājējam, lai tas no sitiena zaudētu samaņu, ziņo ārvalstu mediji.

Pievienotajā video redzams ASV telekanāla «CBS New York» ziņu sižets, kurā redzami vairāki šādi uzbrukumi nejaušiem garāmgājējiem.

«Tas tiek darīts, lai uzjautrinātos, jaunieši vienkārši dauzās apkārt un sit cilvēkiem. Pat, ja viņiem tā nevajadzētu darīt, viņi tomēr to dara,» reportieriem skaidro kāds pusaudzis.

Ziņu sižetā redzami pusaudži kuri spēlē «one-hitter-quitter» jeb «beigt ar vienu sitienu» «spēli», redzami arī pusaudži, no kuriem viens negaidīti iesit kādam garāmejošam vīrietim, kurš vēlāk izrādījās kāds 50 gadus vecs skolotājs. Zaudējot samaņu uzreiz pēc sitiena, vīrietis ar galvu atsitās pret asfaltu.

«Par «knock-out game» upuri var kļūt pilnīgi jebkurš - citi pusaudži, pieauguši vīrieši, veca gadagājuma cilvēki, vai māmiņa ar bērnu,» telekanālam stāsta kāds zinātājs. Sižeta beigu daļā redzama kāda sieviete, kurai no aizmugures pietuvojas vīrietis un pamatīgi atvēzējoties, iesit viņai tik spēcīgi, ka viņa nekavējoties zaudē samaņu un nokrīt uz zemes.

ASV līdz šim zināmi vismaz pieci nāves gadījumi, kurus izraisījusi šokējošā jauniešu «aizraušanās». Sākotnēji «spēle» lielāko popularitāti ieguvusi Ņūdžersijas štatā, bet ar laiku līdzīgi incidenti izraisījušies arī citos Savienoto Valstu reģionos un Eiropā.