Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zīdainis Ķīnā «izglābjas» no kremācijas

Kāds zīdainis Ķīnā, kuru mediķi atzina par mirušu, īsi pirms kremācijas ieraudājies, vēstī ziņu aģentūra «Xinhua».

Neparastais atgadījums risinājies Aņhui provincē.

Tiek vēstīts, ka mazulim tika konstatētas iedzimtas elpošanas sistēmas patoloģijas un kopš nākšanas pasaulē mazulis bija kritiskā stāvoklī.

12.novembrī pēc mediķu ieteikumiem vecāki piekrita pārtraukt sava smagi slimā bērna ārstēšanas kursu un 13.novembrī tika konstatēta bērna nāve, pēc kā vecāki saņēma miršanas apliecību un uzsāka gatavoties bērēm.

Bēru ceremonija gan, par laimi, nenoritēja kā ierasts un to nācās pārtraukt. Mazuli no kremēšanas paglāba tas, ka viņš sāka raudāt ceremonijas laikā.

«Atdzīvojušos» mazuli no krematorija steidzami nogādāja atpakaļ slimnīcā, kur ārsti cenšas glābt viņa dzīvību. «Tā kā bērns izrāda dzīvības pazīmes, mēs humānu apsvērumu vadīti turpinām viņam pārliet asinis,» paziņojis viens no ārstiem.

Tikmēr divi slimnīcas darbinieki, kuri dežūrēja bērna «nāves» laikā, atzīti par vainīgiem notikušajā un jau zaudējuši darbu. Slimnīca turpina izmeklēt notikušā apstākļus.

Gadījumi, kad «mirušais dzīvojas», kā izrādās, nemaz nav tik liels retums. Novembra sākumā «atdzīvojies» kāds 56 gadus vecs polis, kurš bija tā piedzēries, ka noturēts par mirušu. Notikuma vietā ieradušies mediķi konstatēja, ka vīrietis neizrāda dzīvības pazīmes, tāpēc nolēma nogādāt viņu morgā.

Tagad gan «nelaiķis» grasās tiesāties ar ārstiem, jo piedzīvojis šoku, atmostoties morgā uz auksta galda. Viņš arī stāstījis, ka pēc notikušā viņu moka murgi.

Savukārt augustā kāds 37 gadus vecs automehāniķis no Ohaio štata ASV pamatīgi pārsteidzis mediķus, atdzīvojoties 45 minūtes pēc tam, kad viņam apstājās sirds. Pēc piecām dienām automehāniķis bija «atdzīvojies» tik ļoti, ka varēja doties prom no slimnīcas.