Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Valsts policija atklāj fotoizstādi «Mūsu darbs – Jūsu drošībai»

Ceturtdien tirdzniecības parkā «Alfa» atklāta ceļojošā fotoizstāde «Mūsu darbs – Jūsu drošībai». Atklāšanas laikā tika apbalvoti arī izstādes ietvaros rīkotā fotokonkursa uzvarētāji, portālam «Apollo» pavēstīja policijas pārstāve Zane Arāja.

Izstādes mērķis ir atgādināt un pastāstīt cilvēkiem par policijas darbu, likt aizdomāties un novērtēt to caur dinamiskām, unikālām un aizraujošām fotogrāfijām. Kopumā izstādē var aplūkot 20 labākās fotogrāfijas, ko veidojuši gan profesionāli fotogrāfi, gan policijas darbinieki.

Tirdzniecības parkā «Alfa» izstāde būs apskatāma līdz decembra sākumam.

Žūrija, kuras sastāvā bija fotogrāfi Alnis Stakle, Arno Marnics, Uldis Briedis, Sabiedriskās politikas centra «Providus» juriste un pētniece Ilona Kronberga, kā arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, noteica arī fotokonkursa uzvarētājus.

Pirmo vietu ieguva ziņu aģentūras LETA fotogrāfs Edijs Pālens, otro vietu - Diāna Spiridovska no portāla «Kriminal.lv», bet trešo vietu ieguva fotomākslas students no Liepājas Dāvids Birulis.

Uzvarētāji saņēma apbalvojumus no Valsts policijas.