Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Notiks Rakstniecības un mūzikas muzeja konference «Krājuma pētījumi 2013»

Piektdien, 29. novembrī, Rakstniecības un mūzikas muzejā (RMM) notiks ikgadējā konference «Krājuma pētījumi 2013», informēja Maija Treile.

Konferencē muzeja pētnieki - Ligita Āšme, Ilona Miezīte, Dzintars Gilba, Andrejs Grāpis, Maija Kalniņa, Inese Žune, Zanda Kniploka un Marians Rižijs - iepazīstinās ar saviem jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, kas tapuši, izmantojot RMM krājuma materiālus.

Referātos pētītas dažādas Latvijas mūzikas, literatūras un arhitektūras vēstures personības, analizēti un salīdzināti manuskripti un to varianti, kā arī izmeklēta priekšmetu vēsture, tādējādi atklājot gan radošā procesa un vēsturisko apstākļu mijiedarbību, gan personīgo attiecību ietekmi uz kultūrvēsturiskajiem procesiem. Konference «Krājuma pētījumi» muzejā notiek jau ceturto reizi.

Konference sāksies plkst.10 un norisināsies divās daļās ar diskusiju un izstādes «Sadzejotā valsts» apskati noslēgumā. Konferences laikā būs iespēja aplūkot referātos pētīto priekšmetu ekspresizstādi.