Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ušakovs uzdod būvvaldei pārbaudīt visus «Re&Re» būvobjektus

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) uzdevis Rīgas pilsētas būvvaldei rīt sākt ārpuskārtas pārbaudi visos objektos, kurus pašlaik būvē SIA «Re&Re», jo tieši šis uzņēmums veica sabrukušā veikala «Maxima» būvdarbus, aģentūru LETA informēja Ušakova preses sekretāre Olga Proskurova.

Rīgas pašvaldības atbildīgie dienesti ir iesaistījušies glābšanas darbos, pašvaldības policija palīdz norobežot nelaimes vietu un nodrošina, lai netiktu traucēts glābēju darbs, kā arī netiktu pieļauti nekādi marodierisma gadījumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Rīgas domes pārstāvji norāda, ka telefona numurs, lai saņemt informāciju par cietušajiem, ir 67 375 459.

Uzreiz pēc tam, kad tiks pabeigti glābšanas darbi, būvvaldes speciālisti sāks pārbaudi par cēloņiem, kas izraisīja šo negadījumu.

Rīgas domes priekšsēdētājs ārkārtas situācijas dēļ pārtrauc atvaļinājumu, un rīt plkst.15 Rātsnamā viņš sasaucis pašvaldības dienestu sanāksmi. Pēc tam notiks domes vadības preses brīfings par notikušo nelaimes gadījumu.

Ušakovs izsaka dziļu līdzjūtību veikala «Maxima» avārijā bojāgājušo cilvēku tuviniekiem.

Kā ziņots, būvfirmas «Re&Re» pārstāvji kopā ar veikala «Maxima» projekta tehniskajiem uzraugiem, projektētājiem un konstruktoriem patlaban atrodas notikuma vietā, taču jumta iebrukšanas cēloņus vēl nevar komentēt, aģentūru LETA informēja «Re&Re» biznesa attīstības un komunikācijas vadītāja Mārīte Straume.

Veikalu projektēja arhitektu birojs «Kubs», kurā strādā arhitekti Zane Kalinka, Andris Kalinka un Juris Lauris. Ēkas būvkonstruktors ir SIA «HND Grupa».