Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pasaule seko traģēdijai Rīgā

Traģiskajiem notikumiem Zolitūdē seko arī lielākie ārvalstu mediji un ziņu aģentūras. Par traģiskajiem notikumiem raksta pasaules lielākie mediji, kuru vidū ir BBC, CNN, «Euronews», «Telegraph» un citi.

BBC ziņo, ka traģēdija visticamāk notikusi būvniecības noteikumu pārkāpumu dēļ, un norāda, ka pēc aculiecinieku stāstītā, pircēji pēc pirmā nogruvuma mēģinājuši skriet ārā no veikala, taču veikala elektroniskās durvis aizvērušās, iesprostojot cilvēkus kā slazdā.

BBC norāda, ka ugunsdzēsēji notikuma vietā «strādā ārkārtīgi sarežģītos apstākļos».

CNN norāda uz lielajiem glābšanas spēkiem, kas piesaistīti cilvēku meklēšanas darbos.

«SkyNews» vēsta, ka traģēdija notikusi veikalā, «kas izvietots Rīgas priekšpilsētā, kur atrodas daudz pelēku Padomju laiku dzīvojamo māju».

«Telegraph» vēsta, ka traģēdija notikusi «blīvi apdzīvotā Rīgas rajonā».

«Euronews» citē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāves Ingas Veteres teikto, ka cietušo skaitu pagaidām vēl nav iespējams noteikt, jo nav zināms, cik cilvēku bija veikalā traģēdijas brīdī.

Aģentūra «Reutrers» vēsta, ka «ugunsdzēsēji notikuma vietā strādā ar rokām» un «cietušos drupās meklē arī policijas suņi».«Reuters» uzsver, ka Latvija nākamgad pievienosies eirozonai un pēdējā laikā pēc dziļās recesijas uzrādījusi strauju ekonomisko izaugsmi, taču «joprojām» ir viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā».