Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kam tā arī nav izdevies sazināties ar saviem tuviniekiem

Līdz pulksten 9.30 ir atrastas 26 bojāgājušo mirstīgās atliekas, dažiem no bojāgājušajiem personība nav zināma, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kuram tā arī nav izdevies sazināties ar saviem tuviniekiem un ir pamats domāt, ka tuvinieks varētu būt cietis veikala «Maxima» traģēdijā.

Kā informēja Vlasts policijas pārstāvis Toms Sadovskis, šobrīd notikuma vietā policisti turpina veikt bojāgājušo identificēšanu, bojāgājušo identificēšanā likuma sargi sadarbojas arī ar tuviniekiem, kas pulcējas ap notikuma vietu.

Taču joprojām daži no bojāgājušajiem nav identificēti, tādēļ policija aicina atsaukties ikvienu, kam tā arī nav izdevies sazināties ar saviem tuviniekiem, kuri varētu būt bijuši veikalā «Maxima» negadījuma brīdī.

Zvanot uz tālruņa numuru 110, policija lūdz iedzīvotājus nosaukt iespējamā cietušā datus un pazīmes – dzimumu, vārdu un uzvārdu, īpašas pazīmes, iespējamo apģērbu, kā arī atstāt savu kontaktinformāciju.