Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 25. novembris – 1. decembris

Nedēļas horoskops: 25. novembris – 1. decembris

 • AUNS: Būsi gatavs rīkoties, lai ātrāk un veiksmīgāk sasniegtu savus mērķus. Darba jomā veiksies itin labi, ja vien vairāk dosi, nekā ņemsi un būsi izpalīdzīgs. Visticamāk, ka nesanāks pavadīt tik daudz laika kopā ar otro pusīti, cik vēlētos, bet tas nekas, tevi sapratīs. Vispār tuvinieki tevi atbalstīs un pat neprotestēs par kādu tevis nokavētu ģimenisku pasākumu. Brīvdienas gan ieteicams pavadīt, mierīgi atpūšoties.
 • Vērsis: Vēlēsies izvirzīties priekšplānā un citu cilvēku idejas uzskatīsi par maznozīmīgām, lai tām pievērstu nopietnu uzmanību. Veiksmīgs laiks, lai kāptu augstāk pa karjeras kāpnēm. Iespējams, iesaistīsies kādos nopietnos projektos. Apkārtējie būs sajūsmā par tavām radošajām spējām. Brīvajos brīžos metīsies iekšā mistiskajā pasaulē, viss pārdabiskais tevi kā vienmēr aizraus. Patiks kontaktēties ar ezoteriskiem cilvēkiem.
 • Dvīņi: Iespējams, nedēļas sākumā staigāsi ar saskābušu seju, taču nepiemirsti, katrs ir savas laimes kalējs! Ja bēgsi prom no katra pārbaudījuma vai dotās iespējas, nekur tālāk netiksi. Kopumā būsi iegrimis emocionālās pārdomās par savu dzīvi - vai esi sasniedzis savus agrāk uzstādītos mērķus, kā tas iespaido tavu ikdienu un tālāko nākotni. Pie tava apvāršņa var parādīties kāda būtne, kurai veltīsi daudz laika.
 • Vēzis: Nedēļas sākums var būt pārsteigumiem bagāts. Iespējams, vēlēsies izmainīt savu „ikdienu” un dosies jaunos meklējumos. Tas attiecas gan uz privāto dzīvi, gan darba jomu. Var rasties jaunas idejas par finansiālā stāvokļa uzlabošanu. Tiem, kas mācās, nedēļas vidus var būt diezgan grūts. Pa brīvdienām vēlēsies uzrīkot kādu pasākumu savās mājās, rosīsies pa virtuvi, pavadīsi laiku kopā ar radiem vai draugiem.
 • Lauva: Būsi enerģijas pilns, nespēsi nosēdēt uz vietas ne brīdi, gribēsi iesaistīties visās pieejamajās aktivitātēs, un tev tas arī labi padosies. Visticamāk plānosi doties kādā tālākā izbraucienā. Iespējams, apkārtējā vidē redzētais liks tev aizdomāties, kā šo pasauli padarīt labāku. Cilvēki par tevi un tavu sirsnīgo rīcību būs augstās domās, tiksi cienīts un mīlēts. Kāds zīmes pārstāvis var nolemt apmeklēt sporta zāli.
 • Jaunava: Būsi iegrimis darbos, kas saistīti ar finanšu jautājumiem. Nedēļas vidū nevajadzētu pievērsties mājas labiekārtošanai un uzkopšanai. Savukārt, brīvdienās dodies ārpus mājas, izklaidējies. Iespējams, negaidīti iegūsi jaunu sirdsdraugu. Tavas domas šonedēļ grozīsies ap radiem un viņu problēmām, nespēsi no tām atslēgties ne brīdi. Neizlādē sevi līdz pēdējam, tas var apdraudēt tavu fizisko stāvokli.
 • Svari: Nedēļas sākums izvērtīsies negaidīti veiksmīgs. Darba ziņā būsi ļoti apmierināts. Tavs radošais gars būs atgriezies un palīdzēs tev pilnveidot kādus sen plānotus projektus. Seko līdz apkārt notiekošajam, centies nepalaist garām neko svarīgu. Vari doties kādā izbraucienā ar ģimeni vai darba komandējumā. Nedēļas nogalē būtu ieteicams nodoties ģimenes dzīvei, pavadīt vairāk laika kopā ar tuviniekiem.
 • Skorpions: Esi piesardzīgs, diemžēl šis laiks tev var būt diezgan pagrūts. Finanšu stāvoklim šonedēļ būs liela nozīme. Iespējams, pietrūks līdzekļu kādam sen lolotam projektam. Nebūtu ieteicams nepārdomāti tērēties. Vari kļūt stresains, taču apvaldies, lai nesastrīdētos ar sev tuvajiem. Iespējams, noslēgsies sevī, un tava otrā pusīte nezinās, vai likt tev mieru vai censties izkļūt cauri tevis noslēgtajai čaulai.
 • Strēlnieks: Svarīgi būtu ieskatīties savā plānotājā, lai nepalaistu garām svarīgas lietas. Vairākkārt apdomā, ko ļaut dzirdēt svešām ausīm un ko nē, mācies paturēt pie sevis citu cilvēku uzticētus noslēpumus. Būtu ieteicams nejaukties citu radītajos konfliktos, lai nerastos strīdīgas situācijas, kurās galu galā vainotu tevi. Iespējams, brīdī kad vismazāk to gaidīsi galvā radīsies daudz spīdošu ideju. Gribēsi paplašināt redzesloku.
 • Mežāzis: Iespējams, iegūsi jaunus sakarus, kas var noderēt gan darba, gan privātajā jomā. Īpaši veiksmīgs laiks tiem, kuri mācās vai māca citus. Būsi aizdomājies par jauna mitekļa iegādi, bet labāk atliec to uz vēlāku laiku. Nedēļas beigās vēlēsies papildināt savu garderobi, iespējams dosies iepirkties. Brīvdienās gribēsi atpūsties kopā ar draugiem vai tuviniekiem, varbūt sarīkosi nelielas mājas svinības.
 • Ūdensvīrs: Šonedēļ maksimāli nododies strādāšanai, nekādā gadījumā neatliec uz rītu to, ko vari izdarīt šodien! Pievērs uzmanību katram sīkumam, un sev uzticētos darbiņus izdari patstāvīgi, lai neieviestos kādas neskaidrības. Esi uzmanīgs saskarsmē ar elektroniskām ierīcēm. Var atklāties kāda nelabvēļa veiktās nelietības pret tevi. Apdomā, kam vari uzticēties un kam nē. Brīvdienās centies kārtīgi atpūsties.
 • Zivis: Veiksmīgs laiks! Būsi dzīvespriecīgs, enerģisks, dzīvi skatīsi pozitīvās noskaņās, un tavs radošais gars sitīs augstu vilni. Gūsi piepildījumu darbā, arī finansiālais stāvoklis uzlabosies. Visticamāk, citi smelsies iedvesmu no tevis, gribēs līdzināties. Iespējams, tev uzticēs gatavot kādu ievērojamu izklaides pasākumu. Pievērs uzmanību privātajai dzīvei, neatstāj novārtā savu otro pusīti, pavadiet kopā vairāk laika.