Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VID svinīgajam 20 gadu jubilejas pasākumam izlieto vairāk par 9000 latu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) svinīgais jubilejas pasākums, kurā tika sumināti labākie darbinieki, izmaksāja 9262 latus, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja VID.

No šīs summas visdārgāk izmaksāja telpu noma Rīgas Latviešu biedrības namā - 5655 latus. Pārējie līdzekļi izlietoti ziediem, tehniskajam nodrošinājumam, telpu noformējumam, goda zīmju apliecību, atzinības rakstu un pateicību drukāšanai, banera izgatavošanai, fotogrāfa pakalpojumiem un mūzikas nodrošināšanai svinīgā pasākuma laikā.

Pasākumā ar Ministru kabineta un Finanšu ministrijas Goda, Atzinības un Pateicības rakstiem tika apbalvoti 52 VID darbinieki, bet ar VID Goda zīmēm, Pateicībām un Atzinības rakstiem - 288 VID darbinieki.

Kā informēja VID, Goda zīmes tiek pasniegtas pateicībā par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu, izcilu darba kvalitāti un nozīmīgu ieguldījumu dienesta attīstībā. Atsevišķas Goda zīmes un raksti tiek pasniegti par ieguldījumu Muitas dienesta attīstībā.

Jau ziņots, ka VID ar dažādiem pasākumiem atzīmē 20.gadu jubileju. Piemēram, 31.oktobrī tika rīkota starptautiskā zinātniski praktiskā konference «Nodokļu un muitas administrāciju ilgtspējīga attīstība ES ietvaros».