Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būvvalde «Re&Re» būvobjektos pārkāpumus neatrod

Rīgas Būvvalde, piektdien pārbaudot vairākus būvkompānijas «Re&Re» pašlaik būvētos, rekonstruētos vai restaurētos objektus, pārkāpumus nav atklājusi, teikts uzņēmuma izplatītajā paziņojumā.

Saskaņā ar kompānijas pārstāvju sniegto informāciju pārbaudēs konstatēts, ka darbi tiek veikti saskaņā ar būvprojektu un bez pārkāpumiem, ievērojot visus normatīvos aktus tādos objektos kā Valsts ieņēmumu dienesta administratīvais komplekss, Rīgas pils, Nacionālais Mākslas muzejs, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas «A» korpuss, dzīvojamās ēkas ar sociālajiem dzīvokļiem Imantā, kā arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs «Gaiļezers».

Citos būvniecības objektos ārpuskārtas pārbaudes tiks veiktas nākamās nedēļas laikā.

»«Re&Re», tāpat kā visi citi šajā traģēdijā iesaistītie, ir ieinteresēts noskaidrot notikušā cēloņus, lai novērstu šādas traģēdijas atkārtošanās iespēju. Mēs jau sadarbojamies ar visiem izmeklēšanā iesaistītajiem dienestiem, arī paši vēlreiz pārbaudam visu ar projektu saistītos apstākļus un dokumentāciju, piesaistām neatkarīgos ekspertus, kas, tiklīdz būs piekļuve objektam, varēs veikt materiālu ekspertīzi. «Re&Re uzņemsies atbildību par notikušo, ja izmeklēšanas rezultātā tiks konstatēta būvnieku vaina,» sacīja «Re&Re biznesa attīstības un komunikācijas direktore Mārīte Straume.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka «Maxima» lielveikalā Zolitūdē 21.novembra vakarā iegruva jumts kopumā 1500 kvadrātmetru platībā. Nelaimē bojā gājuši vismaz 53 cilvēki. Notikušā apstākļus šobrīd izmeklē policija.

Tirdzniecības kompleksu, kurā telpas izmantoja «Maxima», attīstījis uzņēmums «Homburg», būvējusi - būvkompānija «Re&Re», bet ēku projektējusi arhitektu firma «Kubs». Veikala ēka Zolitūdē, Priedaines un Anniņmuižas ielu krustojumā pabeigta 2011.gada nogalē.