Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pie samaņas nācis smagi cietušais veikala «Maxima» kasieris

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā pie samaņas nācis smagi cietušais veikala «Maxima» kasieris, kurš kā pēdējais traģēdijā izdzīvojušais tika izvilkts no drupām piektdienas rītā, vēsta radio «Baltkom», atsaucoties uz slimnīcas pārstāves Daces Kārkliņas teikto.

Puisim veiktas vairākas sarežģītas operācijas, viņš joprojām atrodas smagā stāvoklī un atrodas Intensīvās terapijas nodaļā.

Puisis nācis pie samaņas un ar viņu iespējams kontaktēties.

Jāatgādina, ka jaunais vīrietis no drupām tika izvilkts pēc tam, kad zem tām bija pavadījis deviņas stundas. Slimnīcā viņš tika nogādāts ar abu roku un kāju lūzumiem, galvas un citām traumām, pašlaik viņam pieslēgta mākslīgā elpināšana un mākslīgā niere.

Pēc Kārkliņas teiktā, vīrietim priekšā ilga un sarežģīta ārstēšanās.

Smagā, taču stabilā stāvoklī pašlaik ir vēl trīs traģēdijā cietušie, kas ievietoti Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Divi no tiem ir glābēji, vēl seši ārstējas ķirurģijas nodaļā, bet divi pārvesti uz Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu. Kopumā slimnīcā ārstēšanos turpina 19 cilvēki.