Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Maxima» visos veikalos uzsākusi ārkārtas pārbaužu veikšanu

Uzņēmuma «Maxima Latvija» veikalos visā valstī ēku tehniskā pārbaude tiek veikta regulāri un atbilstoši visām Latvijas likumdošanā noteiktajām normām. Patlaban pats uzņēmums visos «Maxima» veikalos visā Latvijā ir uzsācis ārkārtas pārbaužu veikšanu, kā arī ir gatavs sadarboties ar atbildīgajiem dienestiem, kuri veic pārbaudes veikalos, un sniegt tiem visu nepieciešamo informāciju, teikts uzņēmuma paziņojumā.

«Mēs esam pieņēmuši lēmumu steidzami sasaukt darba grupu, kurā ir gan mūsu uzņēmuma speciālisti, gan neatkarīgie eksperti. Komandai, kura jau uzsākusi darbu, būtiskākais uzdevums ir veikt visu ēku izturības un drošības pārbaudi, neatkarīgi no tā, vai katrā konkrētajā ēkā «Maxima» ir līdzīpašnieks vai īrnieks,» stāsta «Maxima Latvija» valdes loceklis Gintars Jasinsks.

Jasinsks arī norāda, ka patlaban pats būtiskākais ir izvērtēt un pārliecināties, ka citās «Maxima» ēkās nepastāv riski, kas saistīti ar ēku izturību un drošību.

Vienlaikus arī tiks uzsākta pārbaude, lai noteiktu Zolitūdes traģēdijas cēloņus. «Maxima Latvija» piesaistīs ārvalstu ekspertus, kuriem ir pieredze līdzīgu traģēdiju izmeklēšanā.

Lai noteiktu negadījuma cēloņus, eksperti darbu uzsāks nākamās nedēļas laikā.