Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prasa RD sēdes darba kārtībā iekļaut jautājumu par Zolitūdes traģēdijas cēļoņiem

«Vienotības» un Nacionālās apvienības frakciju priekšsēdētājas Sarmīte Ēlerte un Baiba Broka kopīgā Rīgas deputātu pieprasījumā lūgušas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (SC) iekļaut 26.novembra domes sēdes darba kārtībā jautājumu par «Maxima» traģēdijas cēloņiem, informē Rīgas domes (RD) «Vienotības» frakcija.

Deputātes lūdz uz domes sēdi uzaicināt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāju Ingusu Vircavu, Rīgas pilsētas būvinspekcijas un būvfirmas «Re&Re» pārstāvjus, kā arī projekta būvuzraugu, lai sniegtu informāciju par to, vai būvniecības procesā ievēroti visi normatīvi.

Domes deputātiem ir nepieciešams uzklausīt Rīgas pilsētas būvvaldes skaidrojumu par «Maximas» traģēdiju, uzskata Ēlerte. «Rīgas būvvalde ir pašvaldības iestāde, kas pārrauga un kontrolē būvniecības procesu Rīgā, tādēļ deputātiem ir pienākums noskaidrot gan to, kā varēja notikt «Maximas» traģēdija, gan to, kam kardināli jāmainās, lai šāda traģēdija Rīgā nekad neatkārtotos,» piebilst domes deputāte.