Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Re&Re» traģēdijā cietušajiem un viņu tuviniekiem šodien ziedojusi 100 000 latu

Būvfirma SIA «Re&Re» Zolitūdes traģēdijā cietušo un viņu tuvinieku atbalstam nevalstiskajā organizācijā «Ziedot.lv» šodien ir ziedojusi 100 000 latu, biznesa portālam «Nozare.lv» sacīja «Re&Re» valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš.

Viņš piebilda, ka uzņēmums arī turpmāk sniegs visu nepieciešamo palīdzību cietušo un viņu tuvinieku atbalstam.

Zolitūdes traģēdijā cietušo un viņu tuvinieku atbalstam līdz pirmdienas plkst.14 saziedoti vairāk nekā 374 000 latu, liecina informācija portālā «Ziedot.lv».

Kā ziņots, iedzīvotāji joprojām tiek aicināti ziedot. To iespējams darīt, zvanot uz īpaši šim mērķim paredzēto «Ziedot.lv» labdarības tālruni 90006385, kā arī izmantojot citas ziedošanas iespējas, kas atrodamas tīmekļa vietnē «www.ziedot.lv».

Sociālajā tīklā «twitter» «Ziedot.lv» ziņo, ka patlaban strādā pie norēķināšanās pakalpojuma «PayPal» pieslēgšanas, lai padarītu ziedošanu vieglāku ārzemēs dzīvojošiem, kuri vēlas palīdzēt.

«Cietušie patlaban saņem neatliekamo palīdzību. Taču nelaime sāp vēl ilgi, un atbalsts būs nepieciešams arī tad, kad palīdzības dienestu sirēnas apklusīs un iestāsies ierastā dzīve. Mums ierastā, bet ne viņiem, kuri piedzīvoja savu tuvinieku nāvi vai izdzīvoja, bet vēl ilgi jutīs gan fiziskās, gan dvēseles sāpes,» sacīts organizācijas mājaslapā aicinājumā atbalstīt traģēdijā cietušos.

Par līdzcilvēku ziedojumiem plānots sniegt sociālo un medicīnisko palīdzību, kad tāda būs nepieciešama. «Ziedot.lv» komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne iepriekš minējusi, ka varētu tikt palīdzēts, piemēram, sedzot bēru izdevumus, sniedzot psiholoģisko palīdzību, sedzot slimnīcas un ārstēšanās izdevumus.

Jau ziņots, ka Zolitūdē ceturtdienas, 21.novembra, vakarā sabrukušā lielveikala «Maxima» drupās atrasti 54 bojāgājušie. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.