Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zvērināti vecpuiši tagad var iegūt «neredzamās draudzenes»

Izlaista jauna aplikācija zvērinātiem vecpuišiem, kas rada iespaidu par otrās pusītes esamību un ļauj izvairīties no radu un draugu uzmācīgajiem jautājumiem, vēsta ziņu portāls «Orange News».

«Neredzamās draudzenes» aplikācija paredzēta cilvēkiem, kuri vēl nevēlas dibināt ģimeni, taču nevar paciest tuvinieku tincināšanu par šo jautājumu.

Aplikācija sniegs «ticamus pierādījumus virtuālajā un reālajā pasaulē», ka tās lietotājam ir partnere, raksta britu avīze «Metro». Tā veiks telefona zvanus, atstās balss ziņojumus, ik pa laikam nosūtīs mazas dāvaniņas un pat iegūs draudzenes statusu sociālajā tīklā «Facebook».

Rēķins par «Invisible Girlfriend» izmantošanu tiek sastādīts reizi mēnesī. Lētākais komplekts ar nosaukumu «Tikai sarunas» maksā 6,2 sterliņu mārciņas (5,2 latus) mēnesī, savukārt dārgākais variants «Gandrīz saderinājušies» ik mēnesi izmaksās 49,99 mārciņas (42,2 latus).

Kompānija patlaban strādā pie «Invisible Boyfriend» aplikācijas, kas paredzēta sievietēm. Taču abi varianti būs piemēroti arī homoseksuāliem lietotājiem.