Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sabiedrisko attiecību aģentūra brīdina savu Zolitūdes traģēdijā iesaistīto klientu

Sabiedrisko attiecību aģentūra «P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» brīdinājusi vienu no saviem klientiem, kas iesaistīts Zolitūdes traģēdijā, par neētisku rīcību sabiedrības priekšā un draud pārtraukt sadarbību ar šo klientu.

Pēc Zolitūdes katastrofas viena no Latvijas lielākajām sabiedrisko attiecību aģentūrām «P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» ir nonākusi situācijā, kad ar šo traģēdiju ir saistīti vairāki aģentūras klienti. Uzņēmums kopš dibināšanas dienas savā darbībā vadās pēc starptautiskā sabiedrisko attiecību profesionāļu ētikas regulējuma - pašlaik tā ir Stokholmas harta, skaidro uzņēmuma pārstāvji.

Izvērtējot pašreizējo situāciju atbilstoši hartas stingrajiem nosacījumiem, «P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» ir konstatējušas, ka harta pieļauj turpināt darbu ar šiem klientiem, ja tie tāpat kā aģentūra savā darbībā ievēro hartas noteiktās pamatvērtības - informācijas brīvību un atbildību sabiedrības priekšā.

«P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» nav tiesīgas bez savu klientu piekrišanas tos minēt, taču uzņēmums atklāj, ka vienam no Zolitūdes traģēdijā iesaistītajiem klientiem jau ir nosūtīta brīdinājuma vēstule.

Šajā vēstulē ir norādīts, ka gadījumā, ja šis klients kādu apsvērumu dēļ nespēs sākt rīkoties kā sabiedrības priekšā atbildīgs un informācijas brīvību atbalstošs uzņēmums, «P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» būs spiestas sadarbību nekavējoties pārtraukt.

«Tas, ka klienti ne vienmēr ņem vērā tiem dotos profesionālos ieteikumus, reālajā dzīvē diemžēl ir norma - līdzīgi rīkojas, piemēram, sirdsslimnieki, kuri slimnīcā paklusām uzsmēķē, kaut apzinās, cik nepareizi rīkojas.»

«Taču šajā gadījumā, kad runa ir par pamatvērtībām, mēs nevaram rīkoties citādi - mēs darām un darīsim visu iespējamo, lai mūsu klienti rīkotos kā sabiedrības priekšā atbildīgi uzņēmumi, un būsim spiesti no tiem šķirties, ja izrādīsies, ka mūsu pamatvērtības nesakrīt,» saka «P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību» biznesa attīstības direktore Ieva Kustova.