Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Norvik bankas» Zolitūdes filiāles darbiniece, kas izglābās, atgūstas no pārdzīvotā

«Norvik bankas» darbiniece, kas 21.novembrī strādāja bankas norēķinu grupā Priedaines ielā, kur iebruka lielveikala jumts, patlaban atpūšas mājās un atgūstas no pārdzīvotā.

Pēc tam, kad darbiniece būs gatava turpināt darbu, banka piedāvās viņai darba vietu citā bankas norēķinu grupā pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja «Norvik bankas» sabiedrisko attiecību pārstāve Valda Ķipāne.

Bankas darbiniece iegruvumā necieta, jo bija laikus pametusi darba vietu. «Lai būtu gatavi ātri un pareizi reaģēt uz situācijām, kas var apdraudēt dzīvību, visi bankas darbinieki regulāri - reizi gadā - iziet darba drošības apmācības. Šajās apmācībās katru reizi tiek runāts arī par nepieciešamību reaģēt uz jebkuriem brīdinājuma signāliem, kurus nedrīkst atstāt bez ievērības,» informēja Ķipāne.

«Norvik banka» atbalsta savu darbinieci. Jau pēc pirmajiem signāliem par nelaimi Zolitūdes veikalā uz turieni devās «Norvik bankas» viceprezidente filiāļu pārvaldes jautājumos, kā arī darbinieces tiešā vadītāja, lai sniegtu visu nepieciešamo atbalstu. Arī pašlaik tiek uzturēts regulārs kontakts ar darbinieci, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu palīdzību. Līdz šim speciālistu psiholoģiskā palīdzība nav bijusi nepieciešama, bet, ja tas būs nepieciešams, banka sola to nodrošināt.

«Norvik banka» patlaban domā par jaunas norēķinu grupas izveidi Zolitūdē, lai klienti varētu turpināt saņemt bankas pakalpojumus, taču ir grūti prognozēt, kad šis jautājums varētu tikt atrisināts, atzina Ķipāne.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, tostarp trīs ugunsdzēsēji, bet vēl vairāki desmiti guva smagus savainojumus.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.