Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trijos «Re&Re» būvobjektos konstatē neatbilstības dokumentos

Rīgas pilsētas būvvalde ir konstatējusi neatbilstības dokumentācijā trijos būvkompānijas «Re&Re» būvobjektos, šodien preses konferencē teica būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Pārkāpumi dokumentācijā konstatēti trīs gadījumos - klīnikas «Gaiļezers» operāciju bloka rekonstrukcijas projektā Hipokrāta ielā 2, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas Krišjāņa Valdemāra ielā 10A rekonstrukcijas, restaurācijas un jaunbūves projektā, kā arī trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku ar sociālajiem dzīvokļiem, veselības centru, Rīgas Sociālā dienesta teritoriālā centra un Rīgas Sociālā dienesta dienas centra projektā Imantas 8.līnijā 1a.

Savukārt ražošanas ēkas rekonstrukcijas par dzīvojamo māju ar birojiem un tirdzniecības telpām Brīvības ielā 193 būvdarbi nav uzsākti, bet daļa būvobjekta teritorijas nav nožogota.

Būvvalde uzdevusi būvniekam nepilnības līdz trešdienai novērst. Ja tas netiks izdarīts, tad tiks lemts par būvdarbu apturēšanu, teica Vircavs.

Rīgas pilsēta būvvaldes speciālisti ir veikuši pārbaudes 13 objektos. Vēl nav veikta pārbaude Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvobjektā.