Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģiski stāsti: Skola zaudējusi gaišu audzinātāju un ēdnīcas darbinieci

Viņu dzīve aprāvās pašā plaukumā - smaidīgas, atsaucīgas un mīlošas - tā savas kolēģes raksturo privātskolas «Evrika» audzinātājas. Marina Hitruka un Svetlana Kirillova bija to 54 cilvēku vidū, kuru dzīvība izgaisa netālu esošajā «Maxima» veikalā. Abām nākamgad būtu jāsvin 50 gadu dzimšanas diena, vēsta Latvijas Televīzija.

Kolēģiem grūti aptvert, ka audzinātājas Marinas Hitrukas vairs nav. Marina ļoti esot mīlējusi dzīvi - uzvarēja cīņu ar vēzi, bet dzīvību zaudēja liktenīgajā ceturtdienas vakarā, kad uz veikalu bija devusies, lai nopirktu Ziemassvētku rotājumus.

Privātās vidusskolas «Evrika» direktora vietniece Raisa Jermaka nespēj rast vārdus, lai paustu savas skumjas. Viņa ir pārliecināta, ka pasaule ir zaudējusi vēl vienu gaišu un burvīgu cilvēku.

«Marinai bija Dieva dots talants, nevieni bērnu svētki nevarēja notikt bez viņas dalības. Viņa pārģērbās gan par raganu, gan sniegbaltīti, Sniega karalieni...»

Marinai bērnu nebija, bet mācību iestādes bērni no viņas saņēma neizmērojamu labestību.Nav brīnums, ka bērni viņu ļoti mīlēja.Kāds bijušais audzēknis pēc traģēdijas uzrakstījis Marinai veltītu prozu.

Kolēģi stāsta, ka Marina dzīvē bija daudz pārcietusi un dīvaini, ka Dievs viņu paņēmis pie sevis brīdī, kad viss it kā sāka nokārtoties, viņa sāka atveseļoties.

Skolai šī ir dubulta traģēdija - zaudēta ne tikai audzinātāja Marina, bet arī ēdnīcas darbiniece Svetlana Kirilova, kas kolēģu atmiņās paliks kā skaista un gādīga divu bērnu māte.