Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pie Zviedrijas uz sēkļa uzskrējis kravas kuģis; kapteinis aizturēts alkohola reibumā

Zviedrijas dienvidrietumu piekrastē pirmdien uz sēkļa uzskrējis kravas kuģis. Kuģa kapteinis un vecākais kapteiņa palīgs pēc notikušā aizturēti alkohola reibumā.

Šis Zviedrijas teritoriālajos ūdeņos ir jau otrais šāda veida incidents pēdējo dienu laikā.

Kuģa kapteinis un vecākais kapteiņa palīgs nodoti policijai.

Kuģis uz sēkļa uzskrēja netālu no Selvesborjas pirmdien neilgi pēc plkst.4.

Kuģis reģistrēts Nīderlandes Antiļās. Uz tā atradās seši cilvēki, no kuriem četri netiek turēti aizdomās par pieļautiem pārkāpumiem.

Kuģis ar kaļķu kravu bija ceļā no Francijas un Selvesborju, taču pagaidām vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ kuģa apkalpe pieļāva kļūdu navigācijā un uzņēma kursu uz daudz mazāko Tošes ostu.

Zviedrijas krasta apsardze informē, ka neviens cilvēks incidentā nav cietis, un no kuģa Baltijas jūrā nav izplūdusi degviela.

Sestdienas rītā Zviedrijas rietumu piekrastē notika līdzīgs incidents, kad netālu no Helsingborjas uz sēkļa uzskrēja 88 metrus garš kravas kuģis, kas uz Lielbritāniju veda graudus.

Kuģa kapteinis tika arestēts svētdien, jo apstiprinājās, ka viņš bija lietojis alkoholu. Pats kapteinis sākotnēji apgalvoja, ka alkoholu bija lietojis jau pēc kuģa uzskriešanas uz sēkļa. Slimnīcā veiktās pārbaudes gan šo versiju neapstiprināja, un kapteinis tika arestēts.