Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Maxima» neatklāj sagruvušā veikala vadītāja un apsardzes vadītāja vārdus

Mazumtirdzniecības uzņēmums «Maxima Latvija» ētisku apsvērumu dēļ neatklāj Zolitūdes traģēdijā sagruvušā veikala vadītāja vārdu.

Kā skaidroja uzņēmuma pārstāvis Jānis Beseris, veikala vadītāja vārdu patlaban nav iespējams izpaust ētisku apsvērumu dēļ un šo pašu apstākļu dēļ nav plānots arī veikala vadītāja paziņojums medijiem.

«Tāpat jāņem vērā, ka emocionālo spriedzi un smago psiholoģisko pārdzīvojumu izjūt visi Priedaines ielas «Maxima» veikala darbinieki,» atzīmē «Maxima» pārstāvis.

«Maxima» līdz šim nav atklājusi arī sagruvušā veikala apsardzes vadītāja vārdu.

Priedaines ielas «Maxima» veikalā traģēdijas dienā strādāja 48 darbinieki, biznesa portālam «Nozare.lv» atklāja Beseris, norādot, ka kopumā šajā veikalā bija nodarbināti 85 darbinieki.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja vismaz 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guvuši smagus savainojumus. Dzīvību zaudēja arī trīs ugunsdzēsēji.

Kopumā slimnīcās bija vērsušies 39 cilvēki, no tiem 29 pacientus slimnīcās nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet desmit pēc palīdzības vērsās paši.

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.