Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būveksperts:Valdlauču iedzīvotāji var droši atgriezties mājās

Apsekojot ugunsgrēkā cietušās dzīvojamās mājas pagrabu Valdlaučos, sertificētais būveksperts Artis Dzirkalis atzinis, ka ugunsgrēkā nav bojātas ēkas nesošās konstrukcijas, līdz ar to mājas iedzīvotāji droši var atgriezties savā dzīvesvietā, informē Ķekavas novada pašvaldība.

Šobrīd ēkas apsaimniekotāji – SIA «Ķekavas nami» uzsāks visus nepieciešamos darbus, lai ēkā atjaunotu gāzes un elektrības padevi, kā arī veiks izdegušā pagraba sakopšanas darbus.

Ķekavas novada pašvaldība izsaka pateicību mājas iedzīvotājiem par situācijas nopietnības apzināšanos un pretimnākšanu evakuējoties, jo glābēju pieņemtais lēmums par evakuāciju tika balstīts, lai rūpētos par cilvēku drošību.

Patlaban mājās iemītniekus apzvana Ķekavas novada sociālais dienests, kurš informē par iespēju atgriezties mājās.

Dienas beigās visi iesaistītie pašvaldības speciālisti un dienesti sanāks uz rīcības izvērtēšanu, kā arī tikšanās reizē plāno apspriest iespējas nākotnē veikt visu pašvaldības dzīvojamo māju fonda tehniskā stāvokļa apsekošanu.