Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atbalstīs septiņu hokeja laukumu labiekārtošanu reģionos

Alus darītava AS «Aldaris» kopā ar Latvijas Televīzijas programmu «Tautas sports» rīkotas akcijas laikā iekārtos septiņus hokeja laukumus dažādos Latvijas reģionos par kopumā 7000 latiem, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja uzņēmuma pārstāvji.

Finansējums tika piešķirts āra hokeja laukumu labiekārtošanai Viesītē, Drustos, Vijciemā, Lapmežciemā, Madonā, Piltenē un Ļaudonā.

Kopā akcijas laikā tika saņemti 56 projekta pieteikumi no visas Latvijas. Atbalsts tika meklēts gan pilnīgi jaunu hokeja laukumu izbūvei, gan arī esošo projektu uzlabošanai un pilnveidei. Visbiežāk pieteikumos finansējums tika lūgts hokeja laukumu apmalēm un apgaismojumam.

Žūrija projektus vērtēja, ņemot vērā tā mērķus, stadiju, apraksta detalizāciju, pievienotās rekomendācijas, tāmes detalizāciju un arī ģeogrāfisko izvietojumu, lai atbalstītie projekti iekļautu iespējami daudz potenciālo hokeja spēlētāju, kā arī attīstītu amatieru sportu mazāk apdzīvotos Latvijas reģionos.

Visi iesniegtie projekti tiks publicēti Latvijas Televīzijas mājaslapā, aicinot arī citus iespējamos atbalstītājus sniegt palīdzību citu hokeja laukumu izveidē visā Latvijā.

Kā ziņots, «Aldaris» pagājušajā gadā strādājis ar 25,6 miljonu latu apgrozījumu un 2,8 miljonu latu zaudējumiem salīdzinājumā ar 27,84 miljonu latu apgrozījumu un 814 878 latu zaudējumiem iepriekšējā gadā.

«Aldaris» dibināts 1865.gadā un patlaban ir Dānijas alus ražotāja «Calsberg» grupas uzņēmums. «Carlsberg» kontrolē uzņēmumu «Baltic Beverages Holding», kam pieder 19 alus darītavas septiņās Austrumeiropas valstīs, tostarp arī «Aldaris» Latvijā. «Aldara» produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu.