Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemassvētku labdarības tirdziņš

7. decembrī Starptautiskais sieviešu klubs Rīgā sadarbībā ar ārvalstu vēstniecībām aicina apmeklēt eksotisku Ziemassvētku labdarības tirdziņu un iegūt spilgtas emocijas, apmeklējot vairāk nekā 25 vēstniecību sagatavotos dāvanu stendus, baudot dažādu valstu nacionālās virtuves un piedaloties aizraujošā labdarības izsolē. Labdarības tirdziņu jau 17. reizi organizē Rīgas Starptautiskais Sieviešu klubs. Tirdziņa norises vieta un laiks: 7. decembrī, no plkst. 11:00 – 16:00, Rīgas Domes telpās, Rātslaukumā.

Tirdziņš ir lieliska iespēja jau laikus iegādāties jūsu mīļajiem neparastas un pārsteidzošas Ziemassvētku dāvanas - gan paštaisītus ēdienus un rotaslietas, interjera lietas, gan savai valstij tipiskas Ziemassvētku dāvanas, piemēram, no Korejas vai Ķīnas, Skandināvijas valstīm, Turcijas, Lietuvas u.c.

Rīgas Starptautiskā sieviešu kluba prezidente Ina Forande piebilst: «Ziemassvētku labdarības tirdziņš ir neatņemama tradīcija mūsu kluba dāmām, kura organizēšanā visas iesaistāmies ar lielu prieku un mīlestību! Mēs esam gandarītas, ka ar savu darbu, vēstniecību atbalstu un visu apmeklētāju atsaucību mēs spējam iegūt līdzekļus, ko varam veltīt labdarībai. Pagājušā gada tirdziņā mums izdevās iegūt vairāk nekā 20 000 LVL, ko šogad ziedojām 14 organizācijām visā Latvijā – nodrošinot tās ar elementārām ikdienā nepieciešamām lietām, pārsteidzot un iepriecinot bērnus, jaunas māmiņas un tos, kuriem klājas grūti. Mēs aicinām ikvienu atrast laiku sestdien, 7.decembrī un atnākt un pārliecinieties pašiem par tirdziņa dāvanu dažādībām un izsoles piedāvājumu. Iegādājoties dāvanu tirdziņā kādam sev tuvam cilvēkam, jūs ne tikai palīdzēsiet daudzajām Latvijas labdarības organizācijām, bet arī pārsteigsit savus tuviniekus, ļaujot tiem domās aizceļot uz savu sapņu zemi».

Visi ienākumi no izsoles un pārdotās produkcijas tiks ziedoti Latvijas labdarības organizācijām. Pagājušajā gadā tirdziņa laikā tika savākti vairāk nekā 20 000, kas ļāva atbalstīt trūcīgās ģimenes, jaunās māmiņas, vecāka gadagājuma cilvēkus un no vardarbības cietušus cilvēkus gan Rīgā, gan Latvijas novados.