Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liebritānijā par paverdzināšanu aizturētie bijuši Maoistu sektas vadītāji

Atklājies, ka pāris, kas Lielbritānijā apsūdzēts par trīs sieviešu paverdzināšanu vairāk nekā 30 gadu garumā, bijuši kādas komunistiskas Maoistu sektas līderi, ziņo «Dailymail.co.uk».

Aizdomās turamie, kāds 73 gadus vecs Indijas izcelsmes vīrietis un 67 gadus veca sieviete no Tanzānijas, vadījuši reliģisku sektu, kura pielūdz bijušo Ķīnas Komunisktiskās partijas vadītāju Mao Dzedunu. Viņi jau iepriekš - septiņdesmitajos gados tikuši aizturēti un apsūdzēti par radikālā kreisā spārna aktivitātēm.

Viņi tika aizturēti pagājušajā ceturtdienā, pēc tam, kad kāda 30 gadus veca angliete, 57 gadus veca īriete un kāda 30 gadus veca angliete, 57 gadus veca īriete un 69 gadus veca malaiziešu izcelsmes sieviete pāri apsūdzēja paverdzināšanā, kas ilgusi vairākas desmitgades.

Pāris septiņdesmitajos gados kādā Brikstonas grāmatu veikalā palīdzējuši organizēt Maoistu sektas bāzi. Šajā laikā viņi tikuši aizturēti vismaz astoņas reizes. Un nonākuši apcietinājumā par uzbrukumu policistam kāda reida laikā.

Pēc tam, kad viņu bāzes vieta grāmatu veikalā tika likvidēta, vietējā pašvaldība viņiem piešķīra dzīvesvietu sociālajā mājā. Viens no mājas kaimiņiem ziņoja, ka pāris tur dzīvojis līdz 2003.gadam. Kaimiņš to varot labi atcerēties, jo toreiz no viena dzīvokļa loga bija izkritusi kāda sieviete.

Lielbritānijas policija ziņo, ka divas no trijām sievietēm verdzībā nonākušas brīvprātīgi pievienojoties sektai, jo atbalstījušas grupas politiskos uzskatus. 30 gadu laikā apsūdzētais pāris izmantojis aptuveni 13 dažādas dzīvesvietas un nav izslēgts, ka verdzībā turētās sievietes tikušas pārvietotas no vienas vietas uz citu.