Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valmierā iedegs pilsētas egli

Piektdien, 29.novembrī, plkst.17.30 laukumā pie Valmieras Kultūras centra gaidāma pilsētas Ziemassvētku egles iedegšana. Šajā laikā Valmieru apciemos arī Eņģeļu ekspresis, dāvājot iedzīvotājiem iespēju palīdzēt smagi slimiem bērniem no Valmieras un tuvākās apkārtnes.

Pasākuma laikā ar teatrāliem priekšnesumiem apmeklētājus izklaidēs zaķis, kazlēns, žurka un kaķis. Savukārt par muzikāliem pārsteigumiem rūpēsies vokālās studijas «Smaidiņi» dalībnieki (vadītāja Iluta Dundere), Valmieras Viestura vidusskolas mūsdienu deju grupa «Minerva» (vadītāja Arta Stikāne), kā arī pūtēju orķestris «Signāls» (diriģents Mārtiņš Birnis).

Egles atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunās Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Inesis Boķis.

Vienlaicīgi laukumā pie Valmieras Kultūras centra būs piestājis Enģeļu ekspresis, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju «Eņģeļi pār Latviju» un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim – smagi slimo bērnu ārstēšanai. Pasākuma laikā uz labiem darbiem aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personības, bet par cienastu rūpēsies «Rimi».