Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KHL tomēr piespriež «Dinamo» soda naudu

Kontinentālā hokeja līga (KHL) pēc papildus analīzes ieviesusi izmaiņas savā lēmumā par 17. novembra pirmsspēles svētku pasākumu par godu Latvijas neatkarības 95. gadu jubilejai.

KHL oficiālajā mājaslapā rakstīts, ka «jebkuru atveidojumu formas, kas tiek izmantotas nacistu zīmju un simbolu, kā arī līdzīgu ornamentu izmantošanai, ir nepieļaujama».

Tādējādi par rupju Tehniskā reglamenta pārkāpumu, kā arī abpusējas cieņas principu, kas ietverti KHL kā starptautiskas sporta organizācijas pamatā, neievērošanu, Rīgas klubam piespriests sods miljona rubļu apmērā (aptuveni 22,3 tūkstoši eiro).

Tāpat «Dinamo» ir brīdināts par iespējamām sekām līdzīgu pārkāpumu atkārtošanās gadījumā, kas draud ar izslēgšanu no KHL komandu pulka.

Vienlaikus KHL paziņo, ka jebkādas provokācijas pret «Dinamo», komandas līdzjutējiem, kā arī valsti, kur pārstāv klubs, tiks bargi sodītas.