Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Re&Re» līdzīpašnieki: Jūtamies morāli līdzatbildīgi

Būvkompānijas «Re&Re» līdzīpašnieki - valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš un ģenerāldirektors Didzis Putniņš atzīst, ka jūtas morāli līdzatbildīgi par to, ka notikusi Zolitūdes traģēdija. 

Latvijas Televīzijas raidījumā «1:1» otrdienas vakarā Pauniņš sacīja: «Mēs sapratām, ka tā bija milzīga traģēdija un protams, esam morāli līdzatbildīgi šajā traģēdijā, tas ir viennozīmīgi. Morāli līdzatbildīgi šobrīd esam pret visiem saviem kolēģiem, saviem biedriem, kas ar mums kopā strādā «Re&Re», jo neviens kaut ko tādu nevarēja iedomāties. Mūsu uzņēmums šobrīd tiešām ir šoka stāvoklī, saprotiet. Mēs esam visi ļoti, ļoti sērīgi.»

Vaicāts, par ko tieši viņi jūtas morāli atbildīgi, Pauniņš sacīja - par to, ka notika šāda nelaime.

Viņš pauda: «Jūtamies arī morāli atbildīgi par to, lai nekas tāds nenotiktu tālāk uz priekšu. Tas, ko mēs darām tagad un šobrīd, ir tas, ka mēs intensīvi skatāmies cēloņus, kāpēc tas notika, un arī pētām iespējas, lai tas nenotiktu tālāk.»

Uz jautājumu, vai uzņēmuma pārstāvji jūtas tikai morāli atbildīgi un atbildību likuma priekšā neizjūt, Putniņš norādīja: «Ne tikai morāli, bet arī pilsoniski jūtamies atbildīgi. Jūtamies kā būvnieki morāli atbildīgi un kā cilvēki morāli atbildīgi un kā būvfirma morāli atbildīgi.»

Putniņš pauda: «Kamēr nav beigta izmeklēšana un kamēr nav skaidrs par cēloni, saprotam, ka tā mūsu atbildība ir un arī esam gatavi uzņemties to pilnā mērā, ja izrādīsies, ka ir kļūda mūsu pusē.»