Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pludmales volejbola nometne Ēģiptē kopā ar Samoilovu un Šmēdiņu

Attīstoties pludmales volejbola popularitātei un veicinot šī sporta veida tālāku attīstību Latvijā, jaunu soli uz priekšu ir spērusi pludmales volejbola halle «Beach Box», sadarbībā ar ceļojumu operatoru «Go Adventure» organizējot vēl līdz šim nebijušu iespēju visiem Latvijas pludmales volejbola entuziastiem piedalīties pludmales volejbola nometnē Hurgadā (Ēģiptē) kopā ar labākajiem Latvijas sportistiem.

Kā zināms, Ēģipte ir iemīļota treniņu vieta Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem, lai pēc iespējas kvalitatīvāk sagatavotos pirmajiem Pasaules kausa posmiem un jaunajai sezonai. Arī šis gads nebūs izņēmums un uz Ēģipti dosies gan Jānis Šmēdiņs un Aleksandrs Samoilovs, gan jaunizveidotais pāris Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids, kā arī Toms Šmēdiņš, kuram gan treniņi būs jāaizvada bez Jāņa Pēdas, kurš treniņprocesā iesaistīsies pēc klasiskā volejbola sezonas beigām Austrijā.

Šis gads būs īpašs ar to, ka tieši tādu pašu treniņa režīmu un programmu varēs izmēģināt ikviens pludmales volejbola amatieris vai lietpratējs, iesaistoties «Beach Box» organizētajā pludmales volejbola nometnē. Zīmīgi, ka treniņu programmas izstrādās un dalībniekus trenēs paši sportisti un treneri – Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš, Toms Šmēdiņš, Genādijs Samoilovs, Andris Šmēdiņš un Arnis Tunte.

Nometne ilgs desmit dienas un, pateicoties sadarbībai ar ceļojumu operatoru «Go Adventure», tiks nodrošināta tās demokrātiskā cena – 540 LVL, kas sevī ietver lidojumu, transfēru, dzīvošanu «viss iekļauts» piecu zvaigžņu viesnīcā, treniņus, ekipējumu un nometnes kreklu.

Dalībniekiem būs iespēja ne tikai trenēties pašiem, bet arī vērot profesionāļu treniņus, kā arī piedalīties kopīgās aktivitātēs ar mūsu labākajiem sportistiem. Nometnes organizatori sola līdzīgas nometnes rīkot arī turpmāk dažādās pasaules vietās.

www.beachbox.lv