Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģēdija Zolitūdē: filiāļu darbiniekus izglāba tikai veiksme

Lai arī uzņēmumiem ir savi iekšējie drošības kārtības noteikumi un neatkarīgas drošības apmācības, tomēr filiāļu darbiniekiem iepirkšanās centros ierasti ir jāpaļaujas uz lielveikala drošības speciālistiem, «Apollo» pastāstīja AS «Norvik banka» pārstāvji.

Kā portālam norādīja bankā, Priedaines ielas filiāles darbiniece evakuējusies, atskanot pirmajam trauksmes signālam plkst.16:20, taču pēc tam apsargs evakuētajām personām apstiprinājis, ka visi traucējumi ir novērsti un darbinieki var atgriezties veikala telpās. Arī «Norvik banka» darbiniece atgriezusies darba vietā un turpinājusi savu darbu kā ierasts.

Viņai izdevies izglābties tikai veiksmes dēļ. Bankas filiāle atrodas lielveikalā pie pašas izejas, daļā, kura bija cietusi salīdzinoši maz. Pazūdot elektrībai un izslēdzoties gaismai, darbiniece rīkojusies instinktīvi un nekavējoties pametusi lielveikala telpas, kas viņai izglāba dzīvību.

Atskanot pirmajam trauksmes signālam, evakuējušies bija arī veikala «Narvesen» darbinieki. Uzņēmuma pārstāvis gan uzsver, ka filiāles darbiniekus nodarbina franšīzes uzņēmums, ne pats «Narvesen», tomēr arī viņš ir informēts, ka filiāles darbinieki sākumā evakuējušies, bet pēc tam, pēc apsarga aicinājuma, atgriezušies savā darba vietā. «Narvesen» darbinieku izglābšanās ir tikai veiksme, jo arī viņi paļāvušies uz lielveikala drošības vadlīnijām un speciālistiem.

Portālam vēl nav izdevies iegūt informāciju no uzņēmuma «Drogas».