Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lūsiņš: Plinti krūmos nemetu

Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Lūsiņš sarunā ar «Apollo» pastāstīja par iespēju tikt pie līguma, taču atzina, ka pēdējie jaunumi šajā sakarā nav diez ko iepriecinoši.

Lūsiņš vairāk kā mēnesi trenējās kopā ar HK «Kurbads», taču vārtsargam līgums netika piedāvāts. Tiesa gan, jāatzīst, ka komandā vārtsargu līnija ir nokomplektēta. Edgars saka, ka patlaban ir gatavs izskatīt jebkuru piedāvājumu un piebilst, ka plinti krūmos nemet.

«Biju kopā treniņos ar «Kurbads» hokejistiem, bet acīmredzot mani pakalpojumi nebija nepieciešami. Trenējos un uzturu sevi formā. Bija variants spēlēt Dānijas komandā «SonderjyskE», kad viņi gatavojās Kontinentālajam kausam, taču beigām papildināja sastāvu ar somu spēlētāju, lai gan bija brīva viena vārtsarga vieta. Runas bijas arī par komandu no Kazahstānas, taču arī šeit līdz galam piedāvājums nesekoja,» teic vārtsargs.

Lūsiņš no hokeja netaisās iet prom, bet tajā pašā laikā labi apzinās situāciju spēlētāju tirgū. Uz piebildi, ka, ja spēlētāju nevienam nevajag līdz Jaunajam gadam, tad nevajadzēs arī pēc tā, vārtsargs atbild: «Tā gluži nav. «Pēdējais vilnis» varētu būt tieši gadu mijā, kad tās komandas, kurām nevajag spēlētājus, atbrīvo tos, tikmēr citi klubi veiks pēdējos papildinājumus.» No Edgara sacītā var secināt, ka janvāra sākums viņa un citu spēlētāju telefonos ir pedējais brīdis, kad sagaidīt kādu zvanu no menedžeriem.

«Cik zinu, arī vairākiem citiem Latvijas hokejistiem ārzemēs neiet spīdoši. Komandas, kuras vairs nepretendē uz iekļūšanu play-off izcīņā, leģionārus atbrīvo,» saka Lūsiņš.

«Protams, zinu, kāda situācija ir Eiropas klubos un kurās valstīt spēlētājiem paliek parādā, bet uzskatu, ka praktiski katram sportistam kāds no darba devējiem ir reizi palicis parādā. Svarīgi būtu tikt pie spēļu prakses, bet pats nevienam neuzbāžos. Kas gribēs, mani atradīs,» piebilst bijušais izlases kandidāts.