Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 2. - 8. decembris

Nedēļas horoskops: 2. - 8. decembris

 • AUNS Vēlēsies paust savus filozofiskos uzskatus un meklēsi atbilstošo auditoriju. Tavas intelektuālās spējas būs maksimumā, tāpēc labs laiks mācībām, informācijas uzkrāšanai. Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus attiecībā uz privāto dzīvi, bet tai pat laikā, neļauj nevienam sevi ierobežot. Ja tev ir bērni, brīvdienas noteikti pavadi kopā ar viņiem, un vislabāk dodieties kopīgā izbraucienā.
 • VĒRSIS Tavas attiecības ar kādu cilvēku pāries jaunā fāzē, kļūsiet viens otram dvēseliski tuvāki. Šis nedēļas uzsvars katrā ziņā būs likts uz partnerattiecību tēmu. Tevi aizraus arī viss mākslinieciskais, varbūt vēlēsies iestāties, piemēram, foto vai gleznošanas kursos. Kāds cits savukārt pārveidos savu māju pēc feng-shui principiem. Labāk veiksies radošas, ne praktiskas lietas. Būsi dāsnas un līdzjūtīgs pret apkārtējiem.
 • DVĪŅI Nedēļas sākums būs visai raibs, notikumi grūti prognozējami. No vienas puses, tev būs daudz enerģijas, plašas iespējas, bet no otras jābūt piesardzīgam, jāizvairās no strīdiem un jāatsakās no spontānās rīcības! Iespējams, var parādīties interese par astroloģiju vai citām ezoteriskām jomām. Katrā ziņā labs laiks, lai dotos pie attiecīgajiem speciālistiem vizītē. Tāpat vēlams pievērst uzmanību arī partnerattiecībām.
 • VĒZIS Nolemsi, ka pienācis laiks lielāku vērību pievērst savam izskatam, tāpēc apmeklēsi skaistumkopšanas salonu vai arī pievērsīsies veselīgam dzīves veidam. Veiksmīgs laiks, lai nodarbotos ar dziednieciskām lietām, attīrītu māju, iegādātos talismanu. Darba nedēļas izskaņā varbūt dosies komandējumā. Brīvdienas piemērotas neliela atpūtas braucienu uzsākšanai. Atlicini laiku mīļotajam cilvēkam!
 • LAUVA Tevi aizraus viss netradicionālais, zinātniskais, varbūt nodarbosies ar kādiem pētījumiem. Patiks būt kopā ar domubiedriem kaut arī kopsummā pārāk sabiedrisks tomēr nebūsi. Attiecības ar laulāto draugu balstīsies uz dvēselisku saskaņu, bet ja tāda neveidosies, iespējams, apsvērsi domu par šķiršanos. Brīvdienās pieaugs tavs sacensības gars, ko vēlēsies izrādīt darbā vai kādās sporta aktivitātēs.
 • JAUNAVA Netipiski sev, tu šonedēļ būsi emocionāls, saasināti reaģēsi uz apkārt notiekošo. Būs pagrūti koncentrēties nopietnam darbam. Iespējams, vairāk klīdīsi domu, fantāziju pasaulē. Attiecības ar kādu cilvēku var kļūt pavisam ciešas un balstīties teju vai uz telepātisku saikni. Brīvdienās vēlams kopā ar ģimenes locekļiem vai draugiem pievērsties fiziskām aktivitātēm vai doties pārgājienā.
 • SVARI Tu būsi noskaņojies romantikai, pēc iespējas vairāk centīsies būt kopā ar savu mīļoto cilvēku. Dažiem zīmes pārstāvjiem šajā nedēļā pavīd iespēja sastapt savu otro pusīti. Sevišķi labvēlīgs laiks romantiskam randiņam būs nedēļas vidū. Attieksme pret dzīvi kopsummā var būt nedaudz iluzora, lēmumu pieņemšana apgrūtināta un jāuzmanās no dažādām viltus situācijām. Nav vēlams veikt lielus pirkumus.
 • SKORPIONS Būsi draudzīgi noskaņots. Varbūt organizēsi kādu pasākumu bijušajiem vai esošajiem kursa biedriem. Var pieaugt tava interese par okulto dzīves pusi. Kāds Skorpions var nolemt uzsākt astroloģijas mācības. Nedēļas nogalē tava aktivitāte tikai pieaugs. Varbūt pat brīvdienās vēlēsies strādāt. Savukārt, mīlas attiecību veidošanai piemērota būs nedēļas pirmā puse, tāpēc centies sadalīt laiku starp darbu un privāto dzīvi.
 • STRĒLNIEKS Nedēļas sākumā tavs prāts darbosies ar pilnu jaudu. Galvā var iešauties dažādas idejas, sevišķi veiksmīgi gūt informāciju izmantojot datoru. Piemērots brīdis, lai iesaistītos domubiedru grupās. Varbūt veltīsi laiku mācībām. Sākot no trešdienas līdz pat piektdienas vakaram, esi piesardzīgs slēdzot līgumus, neuzticies visam, ko tev stāsta un piedāvā. Savukārt, brīvdienās tev var būt raksturīga strauja rīcība.
 • MEŽĀZIS Būsi iegrimis pārdomās vai darbos. Iespējams, diezgan norobežosies no apkārtējiem. Nav izslēgts, ka jutīsies nedaudz atstumts, depresīvs. Svarīgs būs ģimenes, saprotošu cilvēku atbalsts, tomēr arī tavās rokās ir iespēja mainīt attieksmi un kļūt dzīvespriecīgam. Nedēļas nogalē enerģija pieaugs, arī oma uzlabosies. Varbūt veiksmīgi nokārtosies kāds darījums. Droši vari aicināt pie sevis ciemiņus.
 • ŪDENSVĪRS Nedēļas sākumā zvaigžņu stāvoklis sekmēs interesi par ezoterisko pasaules pusi. Iespējams, pieņemsi kādu spontānu lēmumu attiecībā uz mācībām. Otrdien vari apmeklēt astrologu, bet trešdien velti laiku partnerattiecībām. Veiksmīgs laiks tiem, kuri saistīti ar pedagoģiju vai sociālo jomu. Ietiecams iepazīt citas zemes, to kultūru un reliģiju. Nav vēlams lietot alkoholu.
 • ZIVIS Nebrīnies ja nedēļas sākumā tu sajūties dīvaini. Nav izslēgts, redzēsi zīmīgus sapņus. Kopumā šonedēļ var risināties svarīgi, pat liktenīgi notikumi. Iespējama tikšanās ar sen neredzētiem cilvēkiem vai kādu pagātnes situāciju atkārtošanās. Nedēļas sākumā labāk veiksies radošajiem zīmes pārstāvjiem. Sestdien vari doties kādā netālā izbraukumā vai kārtot darba darīšanas.