Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KNAB: Streļčenoks novērtēts ar «labi»

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka darbība un tās rezultāti par diviem gadiem ir novērtēti ar «C» vērtējumu, apstiprina KNAB preses pārstāvji. 

KNAB informē, ka KNAB priekšnieka Streļčenoka kārtējais novērtējums tika veikts saskaņā ar Ministru kabineta 2001.gada 13.februāra instrukciju Nr.2 «Ierēdņa darbības un tās rezultātu novērtēšanas kartība», kas nosaka, ka ierēdņu darbības un rezultātu novērtējums tiek vērtēts no «A» līdz «E» vērtējumam un saskaņā ar minētajā instrukcijā noteikto «C» vērtējums nozīmē, ka darba izpilde noris saskaņā ar prasībām attiecīgajā nozarē.

Papildus KNAB norāda, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteiktumos Nr.66 «Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību», kas izdoti saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu, noteikto, nosakot atlīdzības apmēru darbiniekiem, kuri līdz 2013.gada 31.decembrim novērtēti, piemērojot Ministru kabineta 2001.gada 13.februāra instrukciju Nr.2 «Ierēdņa darbības un tās rezultātu novērtēšanas kartība», novērtējums A ir uzskatāms par novērtējumu «teicami», novērtējums B - par «ļoti labi», novērtējums C - par «labi», novērtējums D - par «jāpilnveido», novērtējums E - par «neapmierinoši».

Par to, ka Streļčenoks novērtēts ar «C» līmeni, otrdien vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma».

Jau ziņots, ka 19.novembrī Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktora Jāņa Maizīša vadītā komisija aptuveni trīs stundas uzklausīja pašu Streļčenoku, taču nekādus lēmumus vēl nepieņēma.

Pats Streļčenoks žurnālistiem teica, ka komisijas locekļi viņam uzdevuši dažādus jautājumus, taču viņš komisijas sēdei nebija speciāli gatavojies.

«Jebkurā gadījumā es komisijai teicu, ka uz šo komisiju negatavojos speciāli. Visa mana gatavošanās bija divu gadu laika posmā, un principā es neesmu tas, kurš gatavojas uz eksāmeniem pēdējās divās dienās. Es strādāju sabiedrības labā visu šo divu gadu laika periodā. Visi rezultāti attiecībā uz iekšējām un ārējām iniciatīvām, uz korupcijas novēršanu un apkarošanu, partiju finansēšanu ir atspoguļoti novērtēšanas anketā un komisijai iedoti,» uzsvēra KNAB priekšnieks.

Vaicāts, kā pats novērtējis savu darbu, Streļčenoks smaidot atbildēja: «Pozitīvi!»