Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidro, ko sola gada pēdējā mēneša horoskops

Decembra mēneša horoskops

 • AUNS Šomēnes izcelsies ar paaugstinātu emocionalitāti, pārāk jūtīgi un personiski reaģēsi uz visu notiekošo. Ja darbā neveiksies vai jutīsies nenovērtēts, iespējams meklēsi «siltāku vietu». Viss, kas saistīts ar šķidrumiem, tai skaitā arī ceļojumi pa ūdeni var radīt problēmas. Stāvoklis uzlabosies mēneša vidū, kad ieteicams nopietnāk pievērsieties darbam un jaunu kontaktu veidošanai. Veiksies pakalpojumu jomā strādājošajiem un medicīnas darbiniekiem. Attiecības ar bērniem sagādās patiesu prieku. Mīlas lietas kļūs aktuālākas decembra nogalē. Šajā laika izdosies dažādi braucieni, kā arī profesionāla apmācība. Pievērs uzmanību savai garderobei, varbūt pienācis laiks kaut ko pamainīt, atbilstoši sezonai vai modei. Gada nogale paies ļoti labā noskaņojumā.
 • VĒRSIS Parādīsies pastiprināta interese par nākotni, tomēr šis nav pats piemērotākais brīdis astrologa vai zīlnieka apmeklējumam. Ar sarežģījumiem labāk centies tikt galā paša spēkiem. Vari nospraust jaunus mērķus, meklēt jaunas izglītošanās iespējas, kā arī dibināt kontaktus ar ārzemēm. Svarīgi notikumi risināsies arī partnerattiecību jomā. Nebūtu ieteicams veidot attiecības ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi, jo tā tu vari pazaudēt abus. Veiksmīgi veidosies lietas, kuras saistītas ar zinātni, kultūru un informācijas jomu. Kāda tava publikācija vai uzstāšanās var izpelnīties plašas auditorijas atzinību. Jaungada naktī izteiktās vēlēšanas noteikti piepildīsies!
 • DVĪŅI Tavs garastāvoklis visa mēneša garumā būs ļoti svārstīgs. Galvā dzims dažādas idejas, par kurām vēlēsies informēt plašāku publiku. Tieksies pēc komunikācijas ar masu medijiem, politiķiem un, protams, arī domubiedriem. Brīžiem atradīsies uz trauslas robežas, jo no vienas puses būs iespējas iemantot autoritāti, bet no otras zaudēt to, ja kļūsi pārāk ambiciozs un valdonīgs. Karjeras jomā samērā sarežģīts periods, jo nāksies saskarties ar konkurentu un skauģu darbību. Iespējams, mainīsies tavi mērķi, kam sekos arī darba vietas maiņa. Centies uzturēt labus sakarus ar tuviniekiem un neatsaki, ja viņi vēlas tev palīdzēt. Nav vēlami pārāk lieli naudas tēriņi un nekādā gadījumā neņem kredītu! Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana solās būt patiesi krāšņa un atmiņā paliekoša.
 • VĒZIS Decembrī tieksies pēc pārmaiņām gan darbā, gan privātajā plānā. Būs apnikusi rutīna, gribēsi ieviest novitātes savā dzīvē. Veiksmīgs laiks privātā biznesa īpašniekiem, arī ar tirdzniecību saistītajiem. Nav izslēgts, ka dosies komandējumā vai atpūtas braucienā uz citu valsti. Daži Vēži pieņems pavisam kardinālu lēmumu mainīt dzīves vietu un lūkosies ārzemju virzienā. Apzināti tieksies paplašināt savu redzesloku. Iespējams, uzsāksi kādas mācības, kā arī daudz kontaktēsi ar dažādiem speciālistiem, gūstot no viņiem vajadzīgo pieredzi. Tavi sapņi attiecībā, uz kādu pretējā dzimuma pārstāvi pārvērtīsies par īstenību. Svētku laiks mēneša nogalē būs ļoti rosīgs un prasīs no tevis diezgan lielu izturību.
 • LAUVA Pieaugs tava uzņēmība un profesionālās ambīcijas. Būsi gatavs cīnīties par savu vietu. Sieviešu kārtas pārstāves liks lietā arī savu ārējo pievilcību. Tava enerģētika gan pievilks, gan atstums apkārtējos. Labprātāk pavadīsi laiku darbā, bet mājās nespēsi īsti rast sev vietu. Iespējamas nelielas nesaskaņas ar laulāto draugu, ja aizskarsi materiālas dabas jautājumus. Nav īstais brīdis liela mēroga iepirkumiem un ieguldījumiem. Pievēršanās psiholoģijai, arī astroloģijai palīdzēs tev tikt galā ar iekšējām problēmām, gūt emocionālu līdzsvaru. Sākot no mēneša vidus, iespējamas dažādas negaidītas pārmaiņas dzīvē. Decembra nogalē tieksieties pēc atpūtas un izklaidēm.
 • JAUNAVA Labs laiks ceļojumiem vai cita veida saiknei ar ārzemēm. Darbā decembris būs patiesi noslogots un savā ziņā izšķirošs. Nav izslēgts, tev izdosies pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ceļā uz panākumiem, tevi nespēs apstādināt nekādi šķēršļi un nesen iegūtās zināšanas palīdzēs to pārvarēšanā. Mēneša sākumā vari kārtot dažādas saimnieciski organizatoriskās lietas, kā arī juridiskus jautājumus. Decembra otrā puse nesīs dažādas negaidītas situācijas, tāpēc šo laiku labāk izmanto atpūtai, kultūras pasākumu apmeklēšanai, kopā ar ģimeni. Attiecībās ar atvasītēm dažubrīd vari kļūt pārlieku uzstājīgs, kas savukārt var radīt nevēlamus sarežģījumus. Ziemassvētki tev nesīs kādu patīkamu pārsteigumu.
 • SVARI Samērā sarežģīts mēnesis, daudz kas nebūs atkarīgs no tavas, bet gan no citu cilvēku rīcības. Pārāk neuzticies apkārtējiem, vairāk vadies no saviem uzskatiem, jo iespējamas dažādas intrigas, nesaskaņas ar sadarbības partneriem. Vilšanās darba jomā liks meklēt mierinājumu mīļotā cilvēka apskāvienos. Sirdī brīvie zīmes pārstāvji meklēs dažādas iepazīšanās iespējas. Nav izslēgts romantiski sakari ceļojuma laikā. Decembrī var parādīties interese par ezoteriskām lietām, kas kopsummā tev nemaz nav raksturīgi. Pavisam negaidīti var nāksies risināt finansu jautājumus, mantojuma lietas. Mēneša beigās darba jomā būs jūtams uzlabojums, līdz ar ko arī atgriezīsies dzīvesprieks. Svētkus sagaidīsi ļoti labā omā.
 • SKORPIONS Svarīgs laiks ģimenes cilvēkiem. Skorpiona zīmes sievietes var izšķirties par bērniņa radīšanu. Daudz laika tiks veltīts arī esošajām atvasītēm. Veiksies visā, kas saistīts ar pedagoģiju, vari gan pasniegt, gan mācīties, atkarībā no situācijas. Labs laiks dažādu kultūras pasākumu apmeklēšanai. Arī tev pašam piemitīs radošas spējas, kuras ieteicams likt lietā jebkurā profesijā. Mēneša vidū iespējama neapmierinātība ar esošajiem pienākumiem, kā arī nespēsi iejusties kolektīvā, jutīsies atstumts. Nav izslēgta neliela psiholoģiska krīze. Sākot ar decembra vidu lielāko uzmanību veltīsi savai pašsajūtai. Nav izslēgts, būs jāpieņem svarīgi lēmumi, ko nevarēsi izdarīt, ja nebūsi pārliecināts par sevi.
 • STRĒLNIEKS Zvaigznes šomēnes tev iesaka būt atsaucīgākam un pretimnākošajam pret apkārējiem. Tavi panākumi tiešā veidā būs atkarīgi no savstarpējām attiecībām kolektīvā. Mainīgais garastāvoklis var nedaudz apgrūtināt koncentrēšanos tiešajiem darba pienākumiem, taču, kopumā ar sev uzticēto, tu tiksi galā. Radošajiem zīmes pārstāvjiem decembris iezīmēsies daudz patīkamākos toņos kā citiem. Partnerattiecībās iespējamas pārmaiņas. Daži uzsāks kopdzīvi ar mīļoto cilvēku, kamēr precētajiem, tai pat laikā, iespējamas nopietnas vārdu pārmaiņas. Gada pēdējās dienas tev izvērtīsies pat ļoti veiksmīgas, izmanto tās, lai salabtu ar kādu vai arīdzan veidotu jaunas attiecības!
 • MEŽĀZIS Decembra pirmajā nedēļā prioritāte būs darbs. Tev pastāv patiesi labas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, izmantojot savas organizatora spējas. Lielāku uzmanību ir vērts pievērst attiecībām kolektīvā. Šomēnes nav izslēgta negaidīta iepazīšanās, iemīlēšanās no pirmā acu skata. Sākot ar decembra vidu, ieteicams ārzemju ceļojums, kurā vari doties kopā ar mīļoto cilvēku. Mēneša nogalē nāksies parosīties, daudz uzmanības prasīs kā mājas, tā arī darba lietu kārtošana. Var globāli mainīties mērķi, uzskati. Visticamāk, tava uzmanība būs nepieciešama kādam tuviniekam. Mēneša izskaņā tu vēlēsies baudīt dzīvi visās tās krāsās. Jauno gadu, visticamāk sagaidīsi ārpus pilsētas.
 • ŪDENSVĪRS Svarīgākie notikumi šomēnes risināsies privātā dzīvē. Nav izslēgta pēkšņa iepazīšanās, ģimenes pieaugums vai arīdzan šķiršanās. Pateicoties saviem talantiem un organizatoriskām spējām pastāv iespēja uzlabot materiālo stāvokli. Daudz enerģijas aizies attiecību veidošanai ar jauniem sadarbības partneriem, dažādiem braucieniem, kā arī iepriekšējo lietu nobeigšanai. Sevišķi veiksmīgs laiks psihologiem, tirdzniecības darbiniekiem un pedagogiem. Esi piesardzīgāks it visā, kas sakar juridiskās tēmās, it sevišķi, ja esi nolēmis ņemt kredītu. Lielu atbalstu varētu sniegt ģimenes locekļi vai tuvi draugi. Būs brīži, kad tieksies pēc vientulības. Daži zīmes pārstāvji var pat pievērsties astroloģijai, meditācijai.
 • ZIVIS Uzmanīgi attiecies pret savu veselību, nepārtērē enerģiju un ģērbies atbilstoši laika apstākļiem! Kopumā piemērots mēnesis, lai veiktu sen kārotās pārmaiņas savā dzīvē. Svarīgi nešaustīties par pieņemtajiem lēmumiem un rīkoties! Nav izslēgts, ka mainīsi dzīvesvietu, lai jauno gadu iesāktu ar jaunām vēsmām. Tava labklājība būs atkarīga no paša iniciatīvas un attiecībām ar seniem draugiem. Šarms un pievilcība nepaslīdēs garām pretējā dzimuma acīm. Tu pats vari izjust spēcīgas simpātijas pret kādu no kolēģiem. Iespējams, jūsu starpā uzliesmos kaislīgas jūtas. Saulgriežu laikā būsi ļoti atsaucīgs pret ģimenes locekļu ierosinājumiem, lūgumiem.