Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzintars: Jaunas koalīcijas veidošana varētu būt ne tik vienkāršs process

Jaunas koalīcijas veidošanas process varētu izrādīties ne tik vienkāršs process, sarunā Latvijas Radio sacīja Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars, vērtējot premjera Valda Dombrovska (V) atkāpšanos no amata.

Viņaprāt, valdības ministri tuvākajā laikā vēl turpinās savu darbu.

Vaicāts, kas būs tālāk, Dzintars sacīja, ka nevar izslēgt modeli, kur trīs pašreiz koalīcijā esošās partijas ir valdībā, ne modeli, kur ir ceturtā partija - ZZS. «Saskaņās centru» Dzintars neredz nākamajā koalīcijā.

«Par «Saskaņas centru» – nē, mums nav nekādu ilūziju,» viņš sacīja.

Savukārt «Reformu partijas» priekšsēdētājs Edmunds Demiters sacīja: «Varu izprast premjera soli, uzņemoties politisko atbildību par notikušo traģēdiju, tajā pašā laikā negribu sniegt nekādus komentārus, jo nezinu, kādi bijuši argumenti šodien, kad premjers lēmumu pieņēma.»

Viņš pauda, ka ir jāsagaida prezidenta redzējums šajā jautajumā.

«Ņemot vērā pēdējās trīs četras dienas, protams, izprotu, ka uz premjeru gūlās milzīga politiskā atbildība, bet man ir tomēr nožēla par to, ka premjers tādu lēmumu pieņēmis, ņemot vērā, kādi ir apstākļi un situācija valstī,» sacīja Demiters.

Viņš nepateica, vai Reformu partija varētu būt vienā koalīcijā ar ZZS, norādot, ka tas ir partijas jautājums.