Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: Sudraba, uzzinot par premjera demisiju, zaudē samaņu

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba preses konferences laikā, kurā paziņoja par tautas kustības veidošanu, uzzinot par premjera Valda Dombrovska (V) demisiju, zaudēja samaņu un tika iznesta no telpas. Sudraba uz rokām tika aiznesta uz citu telpu, kur viņai tika sniegta palīdzība.

Sudraba Dombrovska atkāpšanos skaidro kā atbildības uzņemšanos, vēsta LETA.

Sudraba medijiem šodien atzina, ka atkāpšanās no amata, viņasprāt, ir solis virzienā uz to, kā cilvēciskāk uzņemties atbildību par to, kas notiek valstī. «Spēja uzņemties atbildību ir tikai apsveicama,» sacīja Sudraba.

Viņa uzsvēra, ka tādai ir jābūt cilvēka ikdienai - spējai uzņemties atbildību.

Sudraba, paziņojot, ka ir gatava vienot cilvēkus, lai sasniegtu mērķi - veidot laimīgu Latviju, sacīja, ka viņa nav mierā ar Latvijā pastāvošo varas sistēmu, jo tā vedot uz iznīcību.

Jau ziņots, ka Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu paziņoja par atkāpšanos no amata.

Premjers sacīja, ka tādā veidā viņš uzņemas politisko atbildību par traģēdiju Zolitūdē. Nepieciešama valdība, kas saņem Saeimas vairākuma atbalstu un kas spēj risināt to situāciju, kas ir izveidojusies valstī, atzina Dombrovskis.