Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar notiks traģēdijas piemiņas un labdarības vakars «Cerību un spēku meklējot»

Veidojot 21.novembra traģēdijas piemiņas vakaru «Cerību un spēku meklējot», tās organizatori ir saskārušies ar milzu atsaucību no iesaistīto cilvēku puses un neviens nav palicis vienaldzīgi malā. Mūziķi, koncerta rīkotāji, norises vietas nodrošinātāji «Arēna Rīga», dažādi mediji, pasākuma producenti, režisori, tehniskie darbinieki un daudzi citi – it visi atsaukušies un brīvprātīgi iesaistījušies šī pasākuma rīkošanā. 

Pieminot bojāgājušos un cietušos 21.novembra traģēdijā, šajā piektdienā tiešraidē kanālos TV3, LNT, TV5, TV3 Play un radio «Star FM» sadarbībā ar «ziedot.lv», piedāvās labdarības vakaru «Cerību un spēku meklējot». Tajā piedalīsies Latvijā un pasaulē zināmi mūziķi, komponisti un mākslinieki. Koncerta laikā ikviens tiks aicināts ziedot un visi līdzekļi, tostarp kas iegūti par koncerta biļetēm, tiks ziedoti 21.novembra traģēdijā cietušajiem.

Labdarības vakars «Cerību un spēku meklējot» norisināsies 29.novembrī 21:00 «Arēnā Rīga», tajā piedalīsies dažādi mūziķi un mākslinieki – Maestro Raimonds Pauls, Inese Galante, Intars Busulis, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Veronika Plotņikova, Marija Naumova, Ilona Bagele, Sergejs Jēgers, Karīna Tropa, Vineta Elksne, Ieva Kerēvica, Liene Šomase, Olga Rajecka, Igo, Dons, Ivo Fomins, Ainars Virga, Marts Kristians Kalniņš, Dainis Skutelis, Andris Ērglis, Kārlis Būmeisters, Uldis Marhilevičs, Antra Stafecka, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, grupas Dzelzs vilks, Melo M, Musiqq, PeR, A-Eiropa, Rihards Zaļupe, koris Maska, Zelta koris.

Papildu reisi pēc koncerta

15 minūtes pēc labdarības pasākuma beigām no Skanstes ielas pieturvietas «Arēna Rīga» tiks nodrošināts sabiedriskais transports uz lielākajiem Rīgas rajoniem. Tāpat papildu reisi tiks norīkoti 3.trolejbusam un 11.autobusam. Plašāka informācija «rigassatiksme.lv». Arēna Rīga šī pasākuma laikā apmeklētājiem nodrošinās stāvlaukumu bez maksas.

  • «Cerību un spēku meklējot» 29.novembrī 21:00 TV3, LNT, TV5, TV3 Play un radio Star FM, biļetes uz pasākumu pieejamas Biļešu servisa kasēs un «bilesuserviss.lv».