Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmajā Adventē aicina uz Marakešas tirdziņu

Svētdien, 1.decembrī no plkst. 12.00 Kaņepes Kultūras centrs (KKC), Skolas ielā 15, aicina rīdziniekus un pilsētas viesus pavadīt ģimeniskā un radošā gaisotnē. Šoreiz KKC rīkotais «Marakešas» tirdziņš ieskandēs Adventes laiku, piedāvājot Latvijas tirgotāju pašdarinājumus, kā arī radošas izklaides - piparkūku dekorēšanu un masku darināšanu. Svētdienas noslēgumā - Kārļa Kazāka un Māra Bīmaņa muzikāls priekšnesums, informēja Ieva Kaņepe, Kaņepes Kultūras centra pārstāve.

«Marakešas» tirgus placī visas dienas garumā būs iespēja iegādāties Ziemassvētku dāvanas - pašmāju tirgotāju veidotas lietas: Adventes vainagus, ādas rotas, ziepes, vīrakus, atslēgu piekariņus, kā arī vintāžas «pērles» - apģērbus, bižutēriju, pat interjera priekšmetus «Rīgas Darbnīcas» izpildījumā.

Kā īstā tirgus placī, arī «Marakešā» atvērtas būs darbnīcas, piemēram, pastalu izgatavošanas darbnīca, koka spiedogu un sietspiedes auduma apdruku darbnīca, adīšanas meistarklase. Kā ierasts, tirdziņa viesi varēs iegūt sev hennas zīmējumus vai izbaudīt tējas ceremonijas vīraku aizsegā.

Mazie «Marakešas» apmeklētāji no 12:00 līdz 16:30 bez maksas varēs vērot pasaules animācijas īsfilmu skati, ko demonstrēs kinoteātris «Kino Bize». Tāpat bērni mīļi gaidīti uz piparkūku dekorēšanas un masku veidošanas radošajām darbnīcām.

Par apmeklētāju vēderiem arī padomāts: gardu, siltu un veģetāru maltīti sniegs kafejnīca «Garuda», savukārt saldummīļus ar kūkām priecēs kafejnīca «Mierā». Par īpaši aromātisko masalas tēju un vienreizēju saldumu izlasi gādās veģetārā konditoreja «Jagannath».

Kaņepes Kultūras centra organizētā tirdziņa noslēgumā plkst. 18.00 apmeklētājus silti uzrunās pašmāju mūziķu Kārļa Kazāka un Māra Bīmaņa muzikāls priekšnesums. Varbūt aiz loga jau putinās skaists sniegs un dziesminieki ieskandinās pirmo Adventi ar Ziemassvētku noskaņas dziesmām vēl nedzirdētā izpildījumā.