Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ušakovs neplāno atkāpties: premjera soli dēvē par «mēģinājumu nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu»

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) neplāno atkāpties, to Ušakovs paziņojis sociālās saziņas vietnē «Twitter» .

Ušakovs uzskata, ka premjera Valda Dombrovska (V) paziņojums par demisiju ir «mēģinājums nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu».

«No viņa puses šis ir cinisks mēģinājums nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, nopelnīt pirms nākošajām vēlēšanām papildus popularitātes punktus un valsts grūti risināmos jautājumus uzvelt kādam citam,» raksta Ušakovs.

«Kopš ceturtdienas man ir bijuši sekojoši uzdevumi: nodrošināt atbalstu glābšanas operācijai, sniegt palīdzību upuru ģimenēm un cietušajiem, vispusīgi palīdzēt izmeklēšanai, lai vainīgie tiktu atrasti un sodīti un panākt sistēmiskas izmaiņas būvniecības nozarē.Mani atbalstīja pirms pieciem mēnešiem vairāk nekā 58% vēlētāji un es neuzskatu, ka viņu intereses būs labāk pārstāvētas, ja es demisionēšu,» paudis Ušakovs.

Pēc Ušakova domām, premjers izmantojot situāciju, lai «iegūtu popularitātes punktus un atkāptos no valdības vadītāja pienākumiem, saskaroties ar problēmām, kuras viņš nespēj un nevēlas risināt – sākot ar stabilu valdības darbu un beidzot ar Liepājas metalurga problēmām, inflāciju, kas saistīta ar eiro ieviešanu, tiesvedībām ar «airBaltic» un daudzām citām problēmām, ar kurām viņš acīmredzami netiek vaļā».

Šodien notikušajā preses konferencē Ušakovs atkārtoja iepriekš mikroblogošanas vietnē «Twitter» pausto un norādot: «Es nevaru atļauties, kā Dombrovska kungs, pamest visu pusceļā, tāpēc, ka ir nestabila koalīcija, tāpēc, ka ir problēmas ar «Liepājas metalurgu» un daudzas citas problēmas.»

Preses konference ilga vien dažas minūtes, pēc tās Ušakovs steigšus devās prom, neatbildot uz citiem žurnālistu jautājumiem.

Kā novēroja LETA, pēc preses konferences, kad citi mediji bija devušies prom, Ušakova kabinetā tika ielaisti «Pirmā Baltijas kanāla» žurnālisti. Kā aģentūrai LETA teica Ušakova preses sekretāre Olga Proskurova, Ušakovs viņiem esot pateicis tieši to pašu tekstu krievu valodā.