Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«PR Holding» gatava uzņemties atjaunot «Homburg Zolitūde» reputāciju

Sabiedrisko attiecību kompānija SIA «PR Holding» paziņojusi, ka būtu gatava uzņemties komunikācijas vadību un strādāt, lai atjaunotu «Homburg Zolitūde» un pārējo ar to saistīto uzņēmumu reputāciju.

Jau ziņots, ka sabiedrisko attiecību kompānija «P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības» pieņēmusi lēmumu pārtraukt attiecības ar savu līdzšinējo klientu SIA «Homburg Zolitūde».

SIA «PR Holding» vadītājs Jānis Riņķis uzskata, ka šajā situācijā lēmumam piedāvāt savu atbalstu par iemeslu kalpoja ne tik daudz vēlme iegūt «Homburg Zolitūde» kā klientu, jo pašlaik uzņēmumam darba un klientu pietiekot, bet gan rūpes par sabiedrisko attiecību nozares godu.

«Es nevaru kritizēt savus kolēģus par viņu izdarīto izvēli, pametot klientu visgrūtākajā brīdī, bet es arī nezinu, ko viņi tagad teiks saviem pārējiem klientiem,» saka «PR Holding» vadītājs, uzsverot, ka «Homburg Zolitūde» pametušajam sabiedrisko attiecību uzņēmumam tagad būs grūti pamatot savu lojalitāti citiem viņu klientiem.

«PR Holding» nav plašākai sabiedrībai pazīstama sabiedrisko attiecību kompānija, tā darbojas jau kopš 2004.gada un galvenokārt specializējas krīzes komunikācijas un mediju attiecību jomās.