Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Spēcīgā vēja dēļ traucēta elektroapgāde 1300 mājsaimniecībām

Spēcīgā vēja dēļ elektroapgāde šodien pulksten 11 bija traucēta aptuveni 600 mājsaimniecībām Limbažu novadā, 400 klientiem Beverīnas novadā, aptuveni 300 mājsaimniecībām Tukuma novadā, liecina AS «Sadales tīkls» sniegtā operatīvā informācija.

«Sadales tīkls» šodien veic plānotus elektrotīkla remontdarbus un vietās, kur spēcīgais vējš izraisījis elektroapgādes traucējumus, organizē to operatīvu lokalizēšanu un novēršanu.

Tā kā saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm brāzmains vējš pūtīs vēl vairākas dienas, «Sadales tīkls» aicina iedzīvotājus, konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā - uz elektrolīnijas nogāzies koks, pārrauti elektrolīnijas vadi - rīkoties atbildīgi, netuvoties un nekavējoties ziņot, zvanot uz «Sadales tīkla» klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas bezmaksas tālruni 80200404.

«Sadales tīkls» ir gatavs novērst iespējamos bojājumus zemsprieguma 0,4 kilovoltu un vidēja sprieguma 20 kilovoltu gaisvadu elektrolīnijās.

AS «Sadales tīkls» nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā vienam miljonam klientu objektu visā Latvijas teritorijā. Elektroenerģijas sadales tīklu kopgarums ir gandrīz 95 000 kilometri.