Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja vietnieks Cinis iesniedz atlūgumu

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja vietnieks Andis Cinis iesniedzis atlūgumu, portāls «Apollo» uzzināja Rīgas pilsētas būvvaldē. 

Būvvaldē ziņo, ka Cinis darba pienākumus pildīja no 2008.gada 2.janvāra līdz 2012.gada 23.martam.

Cinis 27.novembrī ir iesniedzis atlūgumu, skaidrojot: «Ņemot vērā notikušo lielveikala «Maxima» sagrūšanu un tai sekojošo traģēdiju, kas prasījusi 54 cilvēku dzīvības, turklāt manu tiešu dalību ar šī objekta būvniecību saistīto dokumentu apritē Rīgas pilsētas būvvaldē, uzskatu par nepieņemamu manu palikšanu ieņemamajā Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja vietnieka amatā. Lūdzu atbrīvot mani no ieņemamā amata un darba Rīgas pilsētas būvvaldē ar 2013.gada 27.novembri».

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs atlūgumu ir pieņēmis, un darba tiesiskās attiecības ar Rīgas pilsētas būvvaldi ir izbeigtas.

Rīgas pilsētas būvvaldes kolektīvs izsaka pateicību par ieguldīto darbu un atbalstu, ko Andis Cinis sniedzis Rīgas pilsētas būvvaldei, pildot amata pienākumus, informē būvvaldē.