Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par LSPA rektoru atkārtoti ievēlēts Jānis Žīdens

Par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru šodien atkārtoti ievēlēts profesors Jānis Žīdens, aģentūru LETA informēja LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Ilze Āķe-Vīksna.

LSPA Satversmes sapulcē šodien izdalīti 84 vēlēšanu biļeteni, no tiem par derīgiem atzīti 83 biļeteni. Par Žīdena kandidatūru nobalsoja 72 Satversmes sapulces balsstiesīgie, pret bija 11. Šogad LSPA Satversmes sapulcē balsstiesības ir 105 delegātiem, tai skaitā visiem ievēlētajiem akadēmiskā personāla locekļiem, 25 Studentu pašpārvaldes sapulcē ievēlētajiem studentiem, kā arī delegātiem no LSPA pārvaldes, studiju palīgpersonāla un saimniecības personāla.

Žīdena kandidatūrai LSPA rektora amatā bija saņemti astoņu LSPA struktūrvienību atbalsta iesniegumi.

Konkursā uz vakanto LSPA rektora amatu pieteicās viens kandidāts - pašreizējais LSPA rektors Žīdens. Savā LSPA attīstības programmā turpmākajiem pieciem gadiem viņš min četrus LSPA attīstības stratēģiskos virzienus: LSPA organizācijas un struktūras optimizāciju, studiju procesa un studiju vides attīstību, zinātnisko darbību un inovāciju, kā arī infrastruktūras attīstību.

Žīdenu LSPA rektora amatā būs jāapstiprina valdības sēdē.