Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pildegovičs Lietuvas vēstniekam izsaka neizpratni un sašutumu

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, tiekoties ar Lietuvas vēstnieku Latvijā Ričardu Deguti, izteica neizpratni un nosodījumu saistībā ar «Maxima Latvija» vadītāja Gintara Jasinska izteikumiem preses konferencē ceturtdien par notikušo traģēdiju 21.novembrī «Maxima» lielveikalā Rīgā. 

Kā informē Ārlietu ministrijas Preses centrā, valsts sekretārs norādīja, ka ir bezatbildīgi šādi norobežoties no notikušās traģēdijas «Maxima» Zolitūdē, un tas jau kaitē uzņēmuma reputācijai.

Valsts sekretārs aicināja Lietuvas valdību aktīvi rūpēties par lietuviešu uzņēmumu reputāciju un iesaistīties, lai izskanējušie apgalvojumi tiktu atsaukti. Par notikušo nelaimes gadījumu 21.novembrī norit izvērsta izmeklēšana, kas atklās notikušās traģēdijas cēloņus un tās vainīgos.

Lietuvas vēstnieks izteicas nožēlu par «Maxima» vadītāja izteikumiem un solīja Latvijas sašutumu darīt zināmu tālāk, lai nepieļautu situācijas nevajadzīgu tālāku saasināšanos.