Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: Igauņu policisti piedzīvo neticamu pakaļdzīšanos

Ceturtdien visai spraigi notikumi risinājušies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur policisti mēģināja apturēt kādu «Toyota Land Cruiser», taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu diezgan interesantā veidā.

Igaunijas mediji vēstī, ka situācija Tallinas ielās risinājusies teju neiespējamā veidā. Autovadītājs, ignorējot policijas norādījumu apstāties, nogriezās uz vienvirziena ielas, braucis pa to, līdz apstājies pie kāpnēm, kas veda uz leju. Apstājās arī policijas ekipāža.

Policisti izkāpa no automašīnas, domājot, ka pakaļdzīšanās ir galā, taču autovadītājs nolēmis nobraukt pa kāpnēm. Tajā brīdī policija pakaļdzīšanos turpināja jau skrienot.

Policists panāca autovadītāju, atvēra durvis, bet tajā brīdī šoferis nospieda gāzi un ar policistu, kurš karājās pie durvīm, automašīna turpināja braukšanu lejā pa kāpnēm.

Pakaļdzīšanās gan drīz beidzās, jo ceļā pagadījās akmens nožogojums, pēc kā autovadītājs mēģināja bēgt.

Policisti viņu aizturēja un nogādāja iecirknī. Izrādījās, ka tas ir 1969.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk sodīts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Vīrietim nebija derīgas autovadītāja apliecības, turklāt viņš bija stipri piedzēries.

Šobrīd dzērājšoferim draud cietumsods.