Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Biļetes uz «Monty Python» atkalapvienošanās šovu izpārdod 43,5 sekunžu laikā

Biļetes uz leģendārās britu komiķu trupas «Monty Python» atkalapvienošanās šovu izpārdotas nieka 43,5 sekunžu laikā, tāpēc tā izziņojusi vēl četrus tādus pašus uzvedumus.

Pagājušonedēļ atlikušie «Monty Python» dalībnieki Džons Klīzs, Ēriks Aidls, Terijs Džonss un Maikls Peilins paziņoja par ilgi gaidīto apvienošanās šovu. Sākotnēji viņi bija plānojuši tikai vienu uzvedumu 1.jūlijā Londonas «O2» arēnā, kurā pietiek vietas 20 000 skatītāju.

«Pirmais šovs tika izpārdots 43,5 sekundēs,» pavēstīja trupas preses pārstāvis. «Uzreiz pēc tam pārdošanā nonāca biļetes uz vēl četriem, kas norisināsies no 2. līdz 5.jūlijam.» Šovā būs redzami «daži no «Monty Python» lielākajiem hitiem», taču Klīzs solīja arī «šādu tādu jaunu materiālu». Tomēr arī uz šiem četriem šoviem biļetes tika ātri izpirktas.Tāpēc komiķi Maikls Peilins, Ēriks Aidls, Džons Klīzs, Terijs Giljams un Terijs Džonss paziņojuši par vēl pieciem šoviem no 15. līdz 20.jūlijam. Biļetes nonāks pārdošanā šodien.

Izrādes režisors būs Aidls. Skatītāji varot gaidīt «komēdiju, patosu, mūziku un mazlietiņ antīka seksa», viņš norādīja. Pēdējoreiz leģendārie komiķi apvienojās Espenas komēdijas festivālā 1998.gadā. «Monty Python» sestais dalībnieks Greiems Čepmens aizgāja mūžībā 1989.gadā.